گل‌محمدی: از لحاظ روحی و تمرینی تحت فشار بودیم

کد خبر : 1848021 |
21 مهر 1401 ساعت 19:44 |
26.5K بازدید |

4
دیدگاه

این سه امتیاز فوق العاده مهم بود؛

گل‌محمدی می‌گوید تیمش شرایط تمرینی و روحی سختی را پشت سر گذاشته است.

گل‌محمدی: از لحاظ روحی و تمرینی تحت فشار بودیم

به گزارش “ورزش سه”، یحیی گل‌محمدی پس از کسب پیروزی ارزشمند مقابل مس رفسنجان در کنفرانس خبری اینطور صحبت‌هایش را شروع کرد: سه امتیاز خیلی مهمی را به دست آوردیم، با توجه به اینکه در دو بازی اخیر بردی نداشتیم و در جدول وضعیت‌مان تغییر کرد این سه امتیاز برای‌مان فوق العاده مهم و حساس بود که خداراشکر توانستیم به دست آوریم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم و نیمه خیلی خوبی بود. بعد از گل اول می‌توانستیم به گل‌های دوم و سوم هم برسیم. البته حریف هم حریف خوبی بود؛ آنها در انتقال ها اذیت می‌کردند و هر موقع خواستند توانایی بازی روی زمین را داشتند. به بازیکنانم این برد را تبریک می‌گویم. تحت فشار شدید روحی، روانی و تمرینی بودیم و در یک ماه اخیر کیفیت تمرین‌مان آن چیزی که می‌خواستیم نبود و از تمرینات‌مان راضی نبودیم؛ این مسئله تاثیرش را روی کار فنی ما می‌گذارد. از بچه‌ها تشکر می‌کنم که تمرکز خوبی روی بازی داشتند و نیمه دوم هم خوب دفاع کردند. این برد را به همه هواداران خوب‌مان تقدیم می‌کنیم.

او در مورد صحنه‌ برخورد وحید امیری با حسن جعفری که مسی‌ها اعتقاد به اخراج امیری داشتند گفت: در آن صحنه هم داور چهارم کنار خط بود و هم کمک داور صحنه را خوب دید‌. اگر به نفع حریف می‌گرفت می‌گفتیم کارت دارد یا نه اما خطا به نفع ما بود. در مجموع آقای ناظمی و تیم‌شان عملکرد خیلی خوبی داشتند و یکی از قضاوت‌های خوب لیگ بود. نباید اینطور داوران را تحت فشار بگذاریم.

کاپشن در توکیو، تی‌شرت در دوحه (عکس)

گل‌محمدی راجع به موکول شدن دربی به بعد از جام جهانی بیان کرد: برای ما فرقی نمی‌کرد، ما بعد از تعطیلات سه بازی انجام دادیم و دو بازی دیگر هم باید مقابل ملوان و مس کرمان انجام دهیم؛ تیم‌مان در شرایط مسابقه می‌آمد و مشکلی برای انجام دربی نداشتیم و تا آنموقع شاید زمین تمرین‌مان هم درست می‌شد و می‌توانستیم تمرینات بهتری داشته باشیم. برنامه‌ریزی برای تیم ملی بود و مشکلی برای بازی نداشتیم.

او در پایان در خصوص عملکرد پرسپولیس بعد از فیفادی توضیح داد: بعد از تعطیلات با توجه به اینکه در آن زمین تمرین اذیت می‌شویم ولی زمین تمرین خوب در تهران کم پیدا می‌شود و این حداقل امکاناتی است که باشگاه باید در اختیارمان قرار دهد. تمرینات‌مان کیفیت خوبی نداشت و بازی‌های تدارکاتی‌مان هم آنجا بود‌. علاوه بر آن قبل از بازی تراکتور، بین نیمه و بعد از بازی اتفاقاتی افتاد که عجیب و غریب بود و تیم‌مان از لحاظ روحی و روانی و تمرینی تحت فشار بود اما رفته رفته شکل کار بهتر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا