کانر ویلیامز ستاره‌ای با وزن 136 کیلو!

کد خبر : 1864236 |
21 دی 1401 ساعت 19:56 |
77.2K بازدید |

13
دیدگاه

آمریکا یک چهره جدید در بسکتبال دارد:

غول جدید بسکتبال آمریکا حسابی در شبکه‌های مجازی ترند شده است.

 کانر ویلیامز ستاره‌ای با وزن 136 کیلو!

به گزارش “ورزش سه” بسکتبال به عنوان ورزش اول کشور امریکا، علاقه‌مندان بیشماری دارد و بسیاری از جوانان این کشور به ستاره شدن در این رشته فکر می کنند به طوری که سن و سال و جثه‌های عجیب هم مانعی بر سر بسیاری از آنها نیست.

یکی از اینها، بازیکنی است که با توجه به شرایط بدنی و استعدادش همه چیز را تغییر خواهد داد. یک بازیکن منحصر به فرد و متفاوت، که به همان اندازه تضادهای شگفت انگیزی دارد. کانر ویلیامز، بسکتبالیست پست 5 کالج سنت جان فیشر که تصاویر او در سراسر جهان وایرال شده است.

1790580

در زمین بازی ویلیامز یک غول پیکر است. او 222 سانتی‌متر قد و 136 کیلوگرم وزن دارد. او در روچستر در حال تحصیل در زمینه امنیت سایبری است. اما مهارت های بسکتبال او چیزی است که روز به روز رو به فزونی می رود. در سال اول، زمانی که جلوی خط سه نفره لیز خورد و بلافاصله پس از آن یک پاس فوق‌العاده به سبد داد، تصویر خوبی از خود با عنوان “داستان واقعی رستگاری در 20 ثانیه” در ایالات متحده آمریکا فراگیر کرد.

1790576

او به نام بیگ کوزی در امریکا معروف شد. در سال 2022 او همچنین یک جهش در بسکتبال در دسته سوم لیگ دانشگاهی انجام داد. بازیکن خوبی است و در حال حاضر یک برند برای خودش محسوب می‌شود. به عنوان مثال، پورتال ‘Barstool’ که به ورزش های غیررسمی اختصاص دارد، یک خط لباس با تصویر او راه اندازی کرد و کارت های تجاری Leaf، کارت های ورزشی که به دنبال افزایش قیمت بیش از حد هستند نیز با نام و تصویر او چاپ شده است.

محمد صلاح، کلید خرید لیورپول توسط قطری‌ها

او حتی با برنده شدن جایزه برترین بازیکن ایالت فلوریدا، قلب بسیاری از دنبال کنندگان بسکتبال آماتور در آمریکا را هم به دست آورد.

1790575

او توجه خاصی هم به فعالیت‌های خیریه دارد و از این شهرت برای سازماندهی یک مجموعه خیریه استفاده کرد و به جوانان کمک کرد تا با امضا و چهره خود از دانشگاه روچستر وارد این ورزش شوند. او ستاره ای است بسیار متفاوت از ستاره‌های معمولی بسکتبال در امریکا، اما ستاره ای است که در فرهنگ ورزش آمریکا به رسمیت شناخته می شود، “رئیس بزرگ!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا