کارشناسی صحنه جنجالی مشکوک به پنالتی پرسپولیس!

کد خبر : 1867080 |
07 بهمن 1401 ساعت 19:43 |
373.3K بازدید |

70
دیدگاه

مدافع فولاد پای شیخ دیاباته را زد؟

برخورد مدافع فولاد با شیخ دیاباته در محوطه جریمه، به شدت مورد اعتراض بازیکنان پرسپولیس قرار گرفت.

کارشناسی صحنه جنجالی مشکوک به پنالتی پرسپولیس!

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس در حالی مقابل فولاد شکست خورد که در دقیقه 83 این بازی برخورد بین مدافع فولاد و شیخ دیاباته در محوطه جریمه، با سرنگونی مهاجم پرسپولیس همراه شد و همین کافی بود تا بازیکنان پرسپولیس به سراغ موعود بنیادی‌فر بروند و اعتراض کنند.

در این صحنه بازیکنان پرسپولیس اعتقاد داشتند امین حزباوی پای شیخ دیاباته را زده و به همین دلیل داور باید یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام کنند؛ ادعایی که موردقبول بنیادی‌فر قرار نگرفت و حتی او یک کارت زرد به بازیکن معترض پرسپولیس نشان داد.

باتوجه‌به اینکه اعلام پنالتی می‌توانست نتیجه بازی را تغییر دهد و پرسپولیس را از شکست نجات دهد، بنابراین کارشناسی داوری این صحنه نیز به شدت حساسیت‌برانگیز است و از این رو ویدیوهای مختلفی برای کارشناسان داوری در موقعیت عادی و اسلوموشن ارسال شدند تا آن‌ها با دقت بیشتری صحنه را بررسی کنند.

اظهارات کارشناسان داوری در خصوص این صحنه را می‌خوانید:

* برخورد امین حزباوی با شیخ دیاباته (دقیقه 83 – مشکوک به پنالتی)

❌رضا کرمانشاهی: در این صحنه مدافع فولاد پای شیخ دیاباته را زد و او را سرنگون کرد و به همین دلیل داور باید یک خطای مستقیم به سود پرسپولیس اعلام می‌کرد و چون داخل محوطه جریمه است، این خطا باید پنالتی می‌بود.

❌ابراهیم میرزابیگی: مدافع فولاد بی‌احتیاطی می‌کند و شیخ دیاباته را می‌زند و باید یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس اعلام می‌شد. البته آقای بنیادی‌فر هم در اعلام پنالتی دو دل می‌شود و سپس ادامه بازی می‌دهد.

اوپامکانو: برای انگلیس برنامه ویژه داریم

حسین زرگر: خطایی رخ نداد و ادامه بازی از سوی داور درست بود.

تورج حق‌وردی: به نظر می‌رسد که مدافع فولاد پای مهاجم پرسپولیس را می‌زند و این صحنه می‌توانست پنالتی باشد. حتی داور هم یک لحظه قصد داشت که اعلام پنالتی کند ولی شک داشت.

حیدر سلیمانی: زمانی که شیخ دیاباته قصد دارد برگردد و ضربه را بزند، بازیکن شماره ۵۵ فولاد به زیر زانوی او ضربه می‌زند و عامل سقوط مهاجم پرسپولیس هم همین ضربه است. داور باید پنالتی اعلام می‌کرد، اما تجمع بازیکنان به قدری بالا بود که نتوانست صحنه را ببیند.

1795561

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا