نماد سایت خبر ورزشی

پیشنهاد عجیب به یووه: معاوضه ولاهوویچ با مندی

کد خبر : 1873134 |
09 اسفند 1401 ساعت 20:12 |
2 بازدید |


دیدگاه

رئال مادرید که برای فصل آینده خرید یک مهاجم را در دستور کار قرار داده برای راضی کردن یوونتوس به واگذاری دوشان ولاهوویچ قصد دارد فرلان مندی را به این بیانکونری پیشنهاد بدهد.

پیشنهاد عجیب به یووه: معاوضه ولاهوویچ با مندی

به گزارش “ورزش سه”، کارلو آنچلوتی علاقه زیادی به مهاجم صرب یوونتوس، دوشان ولاهوویچ، دارد و به مدیریت باشگاه رئال مادرید اصرار کرده که امسال تابستان او را هر طور شده به برنابئو منتقل کنند.

با توجه به شرایط بغرنجی که یوونتوس به دلیل رسوایی مالی و کسر 15 امتیاز با آن روبرو است به نظر می‌رسد این مهاجم صرب با انتقال به رئال مادرید موافق خواهد بود. اما مشکل اینجا است که مدیران یووه بعید است به از دست دادن مهاجم گلزن خود راضی باشند.

در اینکه در پایان فصل جاری چند باشگاه بزرگ اروپا پیشنهادهایی قابل توجه برای جذب ولاهوویچ روی میز مدیران یووه خواهند گذاشت شکی وجود ندارد. اما در حال حاضر درخواست‌ جدی آنچلوتی از فلورنتینو پرز برای به خدمت گرفتن این مهاجم صرب باعث شده رئالی‌ها اشتیاق بیشتری برای مذاکره با بیانکونری داشته باشند.

رسانه‌های ایتالیایی مدعی هستند یوونتوس قیمت مد نظرش برای ولاهوویچ را 80 میلیون یورو اعلام کرده. این موضوع باعث شده مدیران رئال به فکر گزینه‌های دیگری به جز پرداخت کل این مبلغ بیفتند. یکی از گزینه‌های رئال پیشنهاد یکی از بازیکنان خود به بیانکونری است تا به این ترتیب از مبلغ قابل پرداختش کاسته شود. رسانه‌ها در ایتالیا می‌گویند رئال به این منظور فرلان مندی دفاع چپ فرانسوی را انتخاب کرده که مصدومیت‌های متعددش او را از چشم رئالی‌ها انداخته است.

خروج از نسخه موبایل