پرسپولیس به من رسماً پیشنهاد داد/ مربی تیم از طرف گل محمدی با من تماس گرفته است!

علی علیپور مهاجم اسبق پرسپولیس موفق شد در برد تیم ژیل ویسنته مقابل تیم گیمارش یکی از دو گل تیمش را به ثمر رساند تا در پیروزی تیمش نقشی اساسی ایفا کرده باشد. به همین دلیل با مهاجم اسبق پرسپولیس که مد نظر سرمربی تیم برای تقویت خط حمله قرار گرفته گفت‌وگویی داشتیم که ماحصل آن را با هم مرور می‌کنیم.

این روزها صحبت در این رابطه مطرح شده که پرسپولیس خواهان حضور تو شده. واقعاً یحیی گل‌محمدی خواهان تو شده؟

واقعیت قضیه این است که آقای خانبان یکی از مربیان پرسپولیس از طرف سرمربی تیم با من صحبت کرد و از علاقه آقا یحیی برای پرسپولیسی شدن با من گفت‌وگو داشت.

پاسخ تو به ایشان چه بود و آیا واقعاً مایل هستی که به پرسپولیس تیم سابقت برگردی؟

من در صحبتی که با آقای خانبان هم داشتم به ایشان گفتم همیشه پرسپولیس را دوست داشته و دارم اما فعلاً بازیکن تیم ژیل ویسنته هستم چون یک فصل و نیم دیگر از قراردادم با این تیم باقی مانده است.

با این وجود می‌خواهی بگویی که حضورت در پرسپولیس منتفی است؟

باید حرفه‌ای فکر کرد. من هم با تیمم یک فصل و نیم دیگر قرارداد دارم و اگر پرسپولیس هم مرا می‌خواهد باید با باشگاهم مذاکره کند و رضایت آنها را جلب کند، به همین دلیل نمی‌توانم در خصوص خودم تصمیم بگیرم و همه چیز به تصمیم باشگاه ژیل ویسنته بستگی دارد.

از شرایط پرسپولیس باخبری و نتایج این تیم را دنبال می‌کنی؟

پرسپولیس امسال واقعاً تیم قدرتمندی است، به همین دلیل هم موفق شد با ارائه بازی‌های خوب و هجومی و ارائه عملکردی موفق با صدرنشینی به کارش در نیم فصل خاتمه دهد، از این رو من بیشترین شانس را برای قهرمانی پرسپولیس قائلم و معتقدم پرسپولیس با بازیکنان و کادرفنی خوبی که دارد حتماً قادر خواهد بود با موفقیت به کارش ادامه دهد و با قهرمانی در پایان فصل باز هم به عنوان بهترین تیم ایران خودش را مطرح سازد. من هم از اینکه می‌بینم تیم سابقم اینطور موفق عمل کرده واقعاً خوشحالم و برای این تیم از ته دل آرزوی موفقیت می‌کنم.

خداحافظی غیرمنتظره مدال آور جهانی کشتی ایران؛ وداع اشکبار با تشک کشتی بعد از شکست!

در بازی با تیم گیمارش هم خیلی خوب بازی کردی و یک گل زدی و یک گل دیگر هم زدی که آفساید گرفته شد!

بله ما مقابل تیم گیمارش نمایش خیلی خوبی داشتم و خدا را شکر خودم هم در این دیدار واقعاً خوب بازی کردم، به نحوی که یک گل زیبا به ثمر رساندم و یک گل دیگر هم زدم که توسط داور بازی آفساید اعلام شد اما بیشتر از این گلزنی از این خوشحالم که علاوه بر اینکه گل زدم بازی خیلی خوبی هم ارائه دادم که این نمایش موجب شد تا سرمربی تیم از عملکردم نهایت رضایت را داشته باشد، از سوی دیگر این پیروزی موجب شد تا هواداران هم از نمایش و گلزنی‌ام بسیار راضی باشند که وقتی همه این مسائل را در کنار هم قرار می‌دهم به این موضوع می‌رسم که واقعاً برد خیلی خوبی بود که به دل من و هواداران‌مان چسبید، نکته‌ای که واقعاً به لحاظ روحی نیز موجب شد تا در اوج شرایط روحی روانی قرار بگیرم و شرایطم خیلی بهتر شود که این مسأله برای بازی‌های بعدی‌ام خیلی می‌تواند کارگشا و کمک کننده باشد و مرا در ارائه بازی‌های خوب و قوی و ادامه راه گلزنی کمک کند.

تو و طارمی یکی از بهترین زوج‌های تاریخ پرسپولیس در خط حمله بودید اما چرا با وجود سابقه آقای گلی در فوتبال ایران کم گل زدی؟

بله من کم گل زدم چون چند بازی را به دلیل مصدومیت از دست دادم و در چند بازی هم به عنوان بازیکن جایگرین به میدان رفتم اما اگر چنین مشکلاتی برایم به وجود نمی‌آمد حتماً در کارم موفق‌تر می‌شدم و گل‌های بیشتری برای تیمم به ثمر می‌رساندم.

ردپای منچستر به پست اینستاگرامی امباپه باز شد!

دبل نکردی اما چرا بعد از گلزنی شادی گل خاصی داشتی؟

بله بدشانس بودم که یکی از گل‌هایم قبول نشد وگرنه دبل کرده بودم اما در رابطه با اقدامم بعد از گلزنی باید بگویم که به دلیل اینکه مادر بزرگم به تازگی به رحمت خدا رفته شادی بعد از گلم به گونه‌ای بود که آن را به روح مادر بزرگ عزیزم که از دوران نوزادی خاطرات زیادی از ایشان به یاد داشتم تقدیم کردم.

چرا تیم ژیل ویسنته نتوانسته به نسبت فصل قبل جایگاه خوبی در جدول داشته باشد؟!

شرایط تیم ما هفته به هفته بهتر می‌شود و قطع یقین بدانید با توجه به بازی‌های نسبتاً زیادی که باقی مانده حتماً جایگاهی در خور توجه کسب خواهیم کرد، جایگاهی که در خور شأن جایگاه تیم ژیل وسنته و هواداران‌مان باشد.

در رابطه با موفقیت‌های مهدی طارمی در لیگ پرتغال چه نظری دارید؟

از موفقیت‌های مهدی طارمی دوست و همبازی خودم واقعاً خوشحالم؛ بازیکنی که یکی از کاندیداهای آقای گلی است و از صمیم قلب برای او موفقیت‌های بزرگتری را آرزومندم.

چرا تو را در لیست نهایی مسافران تیم ملی در جام جهانی ندیدیم؟!

به هر حال قسمت نشد که در لیست نهایی تیم ملی باشم اما هر چه که بود حتماً خیلی دوست داشتم در تیم ملی باشم و برای تیم کشورم مثمرثمر واقع شده و در لیست نهایی قرار داشته باشم و از اینکه در لیست نهایی قرار نگرفتم نارحت شدم اما حالا جدا از هدف اصلی‌ام که موفقیت در باشگاهم است حتماً آنقدر در تیمم می‌درخشم که در لیست تیم ملی برای جام ملت‌ها حاضر باشم و بهترین بازی‌ها را ارائه بدهم تا ان‌شاءالله در جام ملت‌ها هم موفق باشم.

اطلاعیه بارسا: پدری در بدترین زمان ممکن مصدوم شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا