پایان نحسی 2023 برای اوفا و ستاره ایرانی

کد خبر : 1863644 |
18 دی 1401 ساعت 20:02 |
2 بازدید |


دیدگاه

لژیونرها؛

اورال اوفا در حضور امیرحسین اسفندیار به یک پیروزی دیگر دست یافت.

پایان نحسی 2023 برای اوفا و ستاره ایرانی

به گزارش “ورزش سه”، امیرحسین اسفندیار یکی از لژیونرهای والیبال ایران در این فصل از مسابقات اروپایی محسوب می شود. این بازیکن که در پست دریافت کننده قدرتی به میدان می رود، بعد از درخشش در لیگ ملت ها و پس از آن قهرمانی جهان چشم چند باشگاه را به خود جلب کرد اما نهایتاً تصمیم گرفت لیگ روسیه و تیم اورال اوفا را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کند.

اسفندیار از همان ابتدای حضور در تیم روسیه ای به یکی از بازیکنان کلیدی آنها تبدیل شده و نمایش‌های درخشانی را هم از خود ارائه داده است. البته اوفا چند هفته ای دچار بحران شده بود و از نتایج خوب این تیم دیگر خبری نبود اما امروز آنها به روند پیروزی بازگشتند.

امروز رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر روسیه پیگیری شد و در یکی از این مسابقات اوفا به مصاف تیم دینامو لو رفت و موفق شد به راحتی و در سه ست پیاپی حریف خود را شکست دهد. اوفا در این بازی به ترتیب با نتایج 25-17، 25-23 و 25-20 به برتری دست یافت تا بعد از چند هفته دوباره طعم پیروزی را چشیده باشد.

امیرحسین اسفندیار در این بازی نیز نمایش خوبی داشت و موفق شد 12 امتیاز برای اورال اوفا کسب کند تا نقش مهمی در پیروزی امروزه تیم روسیه داشته باشد.

1789472
معاوضه بزرگ ۲ پرسپولیسی در نیم فصل/ هافبک سرخ‌ها در ازای مهاجم گلزن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا