ورزشگاه اول تراکتور آپدیت شد

کد خبر : 1850227 |
04 آبان 1401 ساعت 19:21 |
33.2K بازدید |

9
دیدگاه

ساختمان رختکن های ورزشگاه یادگار امام تبریز سرانجام به پایان رسیده و امروز مورد افتتاح قرار گرفت.

ورزشگاه اول تراکتور آپدیت شد

به گزارش “ورزش سه”، بعد از پایان لیگ بیست و یکم بود که عملیات نوسازی بخشی از ورزشگاه یادگار امام تبریز شروع شد. در این عملیات، ساختمانی که بخش های اداری، رختکن و موتورخانه در آن قرار داشت به کلی تخریب و از نو ساخته شد. به ادعای مسئولان ورزشگاه، رختکن های فعلی یادگار امام مطابق با استانداردهای روز بین المللی است.

در بخش دیگری از این پروژه، نورافکن‌های ورزشگاه یادگار امام ایمن سازی شد و قرار است در ادامه، پیست تارتان هم که در طول این مدت فرسوده شده نیز تعویض شود. این طرح در راستای زیباتر شدن ورزشگاه انجام می شود و طی آن صندلی های شکسته شده نیز جایگزین خواهد شد.

ورزشگاه یادگار امام میزبان بازی های خانگی تیم های شهر تبریز است. تیم تراکتور نیز با وجود داشتن ورزشگاه اختصاصی، با توجه به گنجایش بیشتر ورزشگاه یادگار امام، از آن به عنوان ورزشگاه خانگی استفاده می کند. شاگردان بردیف در مقطعی از این فصل و پیش از تکمیل پروژه در ورزشگاه یادگار امام بازی کردند و به دلیل آماده نبودن رختکن‌ها، از ساختمان دیگری که مربوط به روابط عمومی هیئت فوتبال بود به عنوان رختکن استفاده شد. آنها این روزها با توجه به اینکه بازی ها بدون تماشاگر است، در ورزشگاه کوچک قاسم سلیمانی از حریفان خود میزبانی می کنند.

کارلوس کی‌روش هفته آینده از ایران می‌رود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا