واکنش مدیرعامل پرسپولیس به شایعه برکناری‌‎اش

کد خبر : 1849326 |
29 مهر 1401 ساعت 20:11 |
12.7K بازدید |

4
دیدگاه

مدیرعامل پرسپولیس شایعات در خصوص برکناری‌اش را رد کرد و مدعی شد به جای پرداختن به این موضوعات بهتر است به اتفاقاتی که باعث بدهی این باشگاه شده بپردازند.

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به شایعه برکناری‌‎اش

به گزارش “ورزش سه”، طی روزهای اخیر شایعاتی زیادی درباره پایان همکاری رضا درویش به عنوان مدیرعامل سرخپوشان شکل گرفته بود. موضوعی که از سوی مدیرعامل پرسپولیس رد شد و با پاسخ وی همراه شد.

درویش درباره برکناری آجورلو و اینکه وی نیز در شایعاتی مربوط به پایان کار با پرسپولیس قرار داشت گفت: نزدیک دو ماه است که صحبت شده و گفتند که اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس می آیند و من می روم. کسانی که فضای دلالی را شکل می دهند به دنبال این موضوع هستند. آقای آجورلو هم حدود یک هفته قطعی شده اما از دو ماه پیش این شایعه را شکل دادند. اساس خلقت این است که آدم به دنیا بیاید و از دنیا برود. انقدر این فضای دلالی حاکم است که باید بگویم یک ماه پیش با یک جایی قرارداد می بستیم که همین فضا دلالی گفتند شما نبندید ما خودمان نصف آن را می بندیم.

وی ادامه داد: رفتن درویش مهمتر است یا این موضوع که ما یک ماه دیگر باید برای رادوشوویچ برویم و چطور 900 هزار دلار را بدهیم. امروز که در خدمت شما هستم حدود 40 نفر طلبکار حقیقی و حقوقی با مبلغ  79 میلیارد داریم. گفتن این عدد راحت است اما پرداخت ریال به ریال آن طاقت فرسا است. کسی این خبر به این مهمی که چرا باید 950 هزار دلار به رادوشوویچ بدهیم، پوشش نمی‌دهد. 150هزار فرانک سوئیس هم در شرایط سختی که داریم باید درباره پرونده دیگر بدهیم.

زیباترین گل جام جهانی این‌گونه مردود شد! (عکس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا