نوری: می‌ترسیم بخواهند برای استقلال جبران کنند

کد خبر : 1847543 |
18 مهر 1401 ساعت 19:44 |
28.2K بازدید |

43
دیدگاه

پیشینه پرسپولیسی ما تاثیری روی کار امروزمان ندارد

مربی ذوب آهن از پتانسیل بالای بازیکنان این تیم برای دستیابی به نتیجه در جدال با استقلال صحبت کرد.

نوری: می‌ترسیم بخواهند برای استقلال جبران کنند

به گزارش “ورزش سه”، کاپیتان اسبق پرسپولیس اکنون به عنوان مربی در کادرفنی ذوب آهن حضور دارد و از انگیزه‌های شاگردانش برای موفقیت در جدال حساس این هفته مقابل شاگردان ساپینتو خبر می‌دهد. محمد نوری با اشاره به تقابل با استقلال گفت:  بازی سختی داریم و استقلال تیم خیلی خوبی است و بازیکنان با کیفیت و مطرح زیادی دارد؛ از مدعیان قهرمانی است ولی ما با شناخت کامل به مصاف این تیم‌ می‌رویم و به خوبی آنها را آنالیز کردیم و با آمادگی کامل به مصاف این تیم می‌رویم.

وی در ادامه با اشاره به اتفاقات داوری این هفته گفت: یک نگرانی برای تیم ما و مجموعه ما وجود دارد که مربوط به داوری است. من بازی استقلال – فولاد در ورزشگاه بودم و ظاهراً برای استقلال در این بازی پنالتی نگرفتند و این موضوع جنجال زیادی به پا کرده است. در فوتبال ایران سابقه داشته که تیمی در یک داوری جنجالی ضرر کند و سرو صدای زیادی شود و این موضوع روی داوری بازی بعد تاثیرگذار باشد؛ ما هم از این می‌ترسیم که خدای نکرده بخواهند در این بازی برای استقلال جبران کنند. اینکه در بازی استقلال – فولاد چه اتفاقی افتاده مربوط به آن بازی است و ذوب آهن نباید از این بابت متضرر شود. ما در بازی این هفته مقابل نساجی حق‌مان پیروزی بود و گل سالم تیم ما در این بازی مردود شد و اگر بخواهیم حساب کنیم ما هفته گذشته بیشتر از استقلال ضرر کردیم.

به خودم افتخار می‌کنم که کنار ریبری بازی کردم

مربی ذوب آهن در مورد اینکه این تیم مقابل مدعیانی مثل پرسپولیس و سپاهان نمایش خوبی داشته و این اتفاق در بازی با استقلال هم تکرار می‌شود یا نه، گفت: صد در صد همینطور است و ما این را نشان دادیم مقابل تیم‌های پرمهره و مدعی که بازیکنان اسم و رسم دار زیادی دارند دست و پا بسته نیستیم و هر بازی برای برد به زمین می‌رویم. بازیکنان ما به خوبی توجیه شدند و می‌دانند پیراهن چه تیمی را بر تن دارند.

نوری در مورد اینکه خودش و مهدی تارتار عقبه پرسپولیسی بودن دارند و این روی بازی با استقلال تاثیرگذار است یا نه، توضیح داد: درست است من و آقای تارتار عقبه پرسپولیسی بودن داریم و من خودم شخصاً به این موضوع افتخار می‌کنم ولی در حال حاضر مربی ذوب آهن هستم و پیراهن این تیم بر تنم است و همه تمرکزم فقط روی کمک به این تیم و کسب بهترین نتایج است؛ چنین مسائلی روی من یا آقای تارتار در این بازی تاثیرگذار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا