نوری: می‌ترسیم بخواهند برای استقلال جبران کنند

کد خبر : 1847543 |
18 مهر 1401 ساعت 19:44 |
28.2K بازدید |

43
دیدگاه

پیشینه پرسپولیسی ما تاثیری روی کار امروزمان ندارد

مربی ذوب آهن از پتانسیل بالای بازیکنان این تیم برای دستیابی به نتیجه در جدال با استقلال صحبت کرد.

نوری: می‌ترسیم بخواهند برای استقلال جبران کنند

به گزارش “ورزش سه”، کاپیتان اسبق پرسپولیس اکنون به عنوان مربی در کادرفنی ذوب آهن حضور دارد و از انگیزه‌های شاگردانش برای موفقیت در جدال حساس این هفته مقابل شاگردان ساپینتو خبر می‌دهد. محمد نوری با اشاره به تقابل با استقلال گفت:  بازی سختی داریم و استقلال تیم خیلی خوبی است و بازیکنان با کیفیت و مطرح زیادی دارد؛ از مدعیان قهرمانی است ولی ما با شناخت کامل به مصاف این تیم‌ می‌رویم و به خوبی آنها را آنالیز کردیم و با آمادگی کامل به مصاف این تیم می‌رویم.

وی در ادامه با اشاره به اتفاقات داوری این هفته گفت: یک نگرانی برای تیم ما و مجموعه ما وجود دارد که مربوط به داوری است. من بازی استقلال – فولاد در ورزشگاه بودم و ظاهراً برای استقلال در این بازی پنالتی نگرفتند و این موضوع جنجال زیادی به پا کرده است. در فوتبال ایران سابقه داشته که تیمی در یک داوری جنجالی ضرر کند و سرو صدای زیادی شود و این موضوع روی داوری بازی بعد تاثیرگذار باشد؛ ما هم از این می‌ترسیم که خدای نکرده بخواهند در این بازی برای استقلال جبران کنند. اینکه در بازی استقلال – فولاد چه اتفاقی افتاده مربوط به آن بازی است و ذوب آهن نباید از این بابت متضرر شود. ما در بازی این هفته مقابل نساجی حق‌مان پیروزی بود و گل سالم تیم ما در این بازی مردود شد و اگر بخواهیم حساب کنیم ما هفته گذشته بیشتر از استقلال ضرر کردیم.

کری‌خوانی عجیب ویدال: رئال را لِه می‌کنیم!

مربی ذوب آهن در مورد اینکه این تیم مقابل مدعیانی مثل پرسپولیس و سپاهان نمایش خوبی داشته و این اتفاق در بازی با استقلال هم تکرار می‌شود یا نه، گفت: صد در صد همینطور است و ما این را نشان دادیم مقابل تیم‌های پرمهره و مدعی که بازیکنان اسم و رسم دار زیادی دارند دست و پا بسته نیستیم و هر بازی برای برد به زمین می‌رویم. بازیکنان ما به خوبی توجیه شدند و می‌دانند پیراهن چه تیمی را بر تن دارند.

نوری در مورد اینکه خودش و مهدی تارتار عقبه پرسپولیسی بودن دارند و این روی بازی با استقلال تاثیرگذار است یا نه، توضیح داد: درست است من و آقای تارتار عقبه پرسپولیسی بودن داریم و من خودم شخصاً به این موضوع افتخار می‌کنم ولی در حال حاضر مربی ذوب آهن هستم و پیراهن این تیم بر تنم است و همه تمرکزم فقط روی کمک به این تیم و کسب بهترین نتایج است؛ چنین مسائلی روی من یا آقای تارتار در این بازی تاثیرگذار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا