ناکامی عجیبی که به احتمال زیاد 20ساله می‌شود!

کد خبر : 1865117 |
26 دی 1401 ساعت 19:52 |
12.2K بازدید |


دیدگاه

سعید مصطفی‌وند بازیکن باتجربه والیبال ایران در آستانه یک ناکامی عجیب قرار دارد.

ناکامی عجیبی که به احتمال زیاد 20ساله می‌شود!

به گزارش “ورزش سه”، لیگ برتر والیبال ایران در حالی روز یکشنبه هفته هجدهم خود را پشت سر گذاشت که یکی از نکات جالب توجه آن تحول قابل‌توجه شهرداری ارومیه در نیم فصل دوم بوده است. تیمی پرسابقه و با ریشه در والیبال ایران که حالا نه تنها از قعر جدول کنده شده، که برای صعود به پلی‌آف نیز تلاش می‌کند.

سعید مصطفی‌وند، کاپیتان با تجربه و چهل‌ساله تیم شهرداری ارومیه بیش از دو دو دهه بی‌وقفه در لیگ برتر ایران توپ زده است. آغاز بازی او در پیکان تهران بود که توانست در آن تیم پرقدرت در سال ۸۱ با کنار زدن صنام به قهرمانی برسد.

پس از آن مصطفی وند با انتخاب تیم‌های نه چندان قوی نتوانست به مقامی دست پیدا کند. تا اینکه در اواسط دهه نود با بازگشتش به پیکان و مخصوصا شهرداری ارومیه تا یک قدمی جام رفت ولی از کسب آن باز ماند.

او درصورتی‌که نتواند با شهرداری ارومیه قهرمان شود، که احتمالش با توجه به عدم بسته شدن ارومیه‌ای‌ها برای قهرمانی زیاد است، به بیستمین سالی می‌رسد که لیگ را بدون قهرمانی به پایان می‌رساند که رکوردی عجیب را از خود بجای خواهد گذاشت. شهرداری ارومیه هم‌اکنون در رتبه دهم جدول قرار دارد و به دنبال صعود به پلی‌آف است.

معرفی اولین صعودکننده به پلی‌‌آف لیگ برتر والیبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا