می‌خواستم مسی را از قطر مستقیما به النصر بیاورم!

کد خبر : 1862394 |
11 دی 1401 ساعت 20:00 |
94.6K بازدید |

29
دیدگاه

رودی گارسیا:

سرمربی النصر در یک کنفرانس خبری گفت قبل از جذب کریستیانو رونالدو به دنبال جذب لیونل مسی هم بوده و قصد داشت او را مستقیما از قطر به عربستان و تیمش منتقل کند.

می‌خواستم مسی را از قطر مستقیما به النصر بیاورم!

به گزارش “ورزش سه”، کریستیانو رونالدو در حال حاضر رسما بازیکن باشگاه عربستانی النصر است. این باشگاه در آخرین روز سال 2022 میلادی رسما اعلام کرد که ستاره پرتغالی را به خدمت گرفته است. بر اساس اعلام رسانه‌ها قرارداد نجومی رونالدو با النصر دو سال و نیمه بوده و او هر سال 200 میلیون یورو از این باشگاه دریافت خواهد کرد.

1787190

رودی گارسیا، سرمربی فرانسوی النصر، که این روزها تیمش بیش از هر زمان دیگری مورد توجه دنیا قرار دارد در یک کنفرانس خبری با خبرنگاران وقتی با پرسش‌های متعدد درباره کریستیانو مواجه شد به شوخی گفت او حتی به دنبال انتقال لیونل مسی به تیمش هم بوده و حتی قصد داشت کاپیتان آرژانتین را در دوران جام جهانی مستقیما از قطر به عربستان منتقل کند.

وقتی خبرنگاران از رودی گارسیا پرسیدند که از چه زمانی تصمیم به جذب رونالدو گرفته شده و او از چه زمانی از تصمیم باشگاه مطلع بود گفت:” من حتی سعی کردم مسی را به النصر بیاورم. می‌خواستم به محض قهرمانی‌اش در جام جهانی او را مستقیما از دوحه به عربستان منتقل کنم”.

1787189

برخی خبرنگاران معتقدند با توجه به رقابت سرسختانه بین کریستیانو و مسی این صحبت‌های رودی گارسیا حتی اگر به شوخی مطرح شده باشد ممکن است چندان به مذاق ستاره پرتغالی خوش نیاید.

کلوپ: دو گل ایستگاهی خوردیم، این نباید تکرار شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا