مورایس: بازی ساده نبود، ما آن را ساده جلوه دادیم

کد خبر : 1849182 |
28 مهر 1401 ساعت 19:22 |
9.5K بازدید |

17
دیدگاه

با آرامش می‌‌توانیم همه چیز به دست بیاوریم؛

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از پایان این مسابقه به تمجید از عملکرد بازیکنان تیمش و به ویژه مهاجمانش پرداخت.

مورایس: بازی ساده نبود، ما آن را ساده جلوه دادیم

به گزارش “ورزش سه”، ژوزه مورایس، سرمربی پرتغالی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از پرگل ترین بازی فصل که با برتری 4 بر 2 طلایی پوشان اصفهانی مقابل تراکتور در ورزشگاه نقش جهان خاتمه پیدا کرد، حاضر شد و اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: یکبار دیگر بابت حضور شما (خبرنگاران) ممنونم.
او سپس درباره بازی عنوان کرد: اگر ساده بخواهم بگویم، عملکرد بازیکنان را باید از طرف شما خبرنگاران بشنوم. روز خوب دیگری را بابت رفتار بازیکنان سپری کردیم. آن‌ها به عنوان یک گروه و به عنوان یک تیم نشان دادند از اول می‌خواهند رقابت کنند و بازی را ببرند.

بخش بعدی صحبت‌های مورایس درباره اتفاقات نیمه اول بود: در نیمه نخست برتری داشتیم و ۳ گل زدیم و تراکتور یک بازیکن کمتر داشت. نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم اما نیمه دوم بازیکنان حس و خیال برد داشتند و فکر می‌کردند بازی تحت کنترل آنهاست و دو گل خوردیم. 
او اضافه کرد: همانطور که مشاهده کردید حریف به سمت بازی مستقیم رفت که من در ایران شاهدش هستم. همچنین کارهایی مثل داد و بیداد و فریب برای خطا گرفتن و کلاه گذاشتن سر داور.

مورایس سپس با تمجید از عملکرد مهاجمان تیمش اضافه کرد: هر دو مهاجم تیم ما عملکرد خوبی داشتند. همانطور که مشاهده کردید از چهار گلی که زدیم سه گل را مهاجمان زدند و خیلی خوشحال هستم. آن‌ها در تمرین، هفته‌ها تلاش کردند. به تیم خودم و تراکتور تبریک می‌گویم. بازی ساده‌ای نبود اما ما آن را ساده جلوه دادیم.
وی در مورد عیسی مرادی و گلزنی‌اش گفت: باید در مورد همه بازیکنان صحبت کنم، به همه بازیکنان اعتماد دارم. باهم رشد می‌کنیم و مهاجمان نیز با یکدیگر رقابت ندارند و رشد می‌کنند. تیمی جدید هستیم و وفق پیدا کردن با شرایط جدید زمان‌بر است اما با آرامش می‌توانیم همه چیز را به دست بیاوریم.
مورایس ادامه داد: بابت عملکرد هر دو مهاجم خوشحال هستم تا الان از موقعیت‌ها استفاده نکرده بودند و این برای مهاجم راحت نیست. عیسی از اعضای تیم است و هر موقع باید بازی کند، بازی می‌کند. هرکسی شرایط لازم را داشته باشد بازی می‌کند.

در لندن کم‌فروغ اما در دوحه درخشان (عکس)

سرمربی تیم فوتبال سپاهان حرف‌هایش را اینطور خاتمه داد: این هفته موقعیت داشتیم که کار کنیم، برخی مواقع بازیکنان انرژی اشتباه می‌آوردند که شاید بازیکن را عصبی می‌کرد، باید از انرژی درست و قدرت استفاده کنیم، به فکر انتقام نیستم اما با انرژی مثبت می‌توانیم همه چیز را نشان دهیم. اینجا هستم تا به همه کمک کنم؛ خدا هم هست تا به همه مردم کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا