مرادی: فحش خوردم چون بازیکن استقلال بودم!

کد خبر : 1870202 |
24 بهمن 1401 ساعت 19:59 |
1.5K بازدید |

2
دیدگاه

از پرسپولیسی ها ناراحت نیستم

بابک مرادی معتقد است به خاطر سابقه استقلالی بودنش و عملکرد خوب مقابل پرسپولیس از هواداران این تیم فحش خورده است.

مرادی: فحش خوردم چون بازیکن استقلال بودم!

به گزارش “ورزش سه”، بابک مرادی، هافبک هوادار تهران بعد از پیروزی ارزشمند این تیم در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس مدعی گفت: “خدا را شکر یک بازی خیلی خوب همراه شد با کسب سه امتیاز. به بچه‌های تیم، کادر فنی و مدیریت باشگاه این پیروزی را تبریک می‌گویم. بازی فوق العاده ای بود.”

بابک مرادی درباره درگیری اتفاق افتاده بین او و هواداران پرسپولیس نیز گفت: “من ذاتا در زندگی ام اینگونه هستم که به همه احترام می گذارم. زمانی هم که استقلال بودم هیچ گونه بی احترامی به پرسپولیسی‌ها نکردم و حتی برای آنها کری هم نخواندم. ولی چون بازیکن سابق استقلال بودم و امروز برای تیمم جان دادم به من فحاشی کردند. من اصلا از این موضوع ناراحت نمی‌شوم چون هواداران پرسپولیس ناراحت بودند.”

مرادی درباره توپی که به شکل محکم به تابلوهای تبلیغاتی زد گفت: “اصلاً ربطی به هواداران پرسپولیس نداشت و فقط چون به توپ نرسیدم محکم آن را شوت کردم تا نتوانند سریع بازی را شروع کنند. ذاتا اینطوری هستم که در هر تیمی باشم جانم را برای آن تیم می‌دهم. از پرسپولیسی ها ناراحت نمی‌شوم. آنها تیم بسیار خوبی هستند و امیدوارم در ادامه مسیر موفق شوند.”

هافبک هوادار درباره داوری بازی امروز و اعتراض پرسپولیسی ها به این موضوع نیز گفت: “کلاً من در مورد این موضوع حرف نمی‌زنم و آن را به کارشناسان داوری می‌سپاریم. هفته پیش یک پنالتی صد درصد برای ما نگرفتند اما اعتراض نکردیم. داور ها هم مثل من بازیکن انسان هستند و اشتباه می کنند. اینکه بخواهیم به داوری هجمه وارد کنیم درست نیست چرا که اینطوری شده که هر تیمی می بازد به داوری حمله می کند. باید یاد بگیریم که نگوییم داور، داور، داور”

ستاره پرسپولیسی در ۳ راهی قطر، امارات و ترکیه/ سرخ‌ها در انتظار انتقال غیرمنتظره!

مرادی در پایان درباره پرتاب برف توسط پرسپولیسی ها به زمین نیز گفت: “برف به سمت من هم پرتاب کردند اما خدا را شکر به من برخورد نکرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا