محمد صلاح گلزنی نمی‌کند؟ این تصمیم کلوپ است!

کد خبر : 1847681 |
19 مهر 1401 ساعت 19:48 |
11.4K بازدید |

10
دیدگاه

به نظر می رسد سبک بازی محمد صلاح در فصل جاری در ترکیب لیورپول تغییر کرده است.

محمد صلاح گلزنی نمی‌کند؟ این تصمیم کلوپ است!

به گزارش “ورزش سه”، بر خلاف فصول گذشته، محمد صلاح در فصل جاری جایی در بین مدعیان کسب کفش طلای لیگ برتر نداشته و به نظر می رسد خیلی زود رقابت را به ارلینگ هالند واگذار کرده است. نتایج مرسی سایدی ها در فصل جدید و به خصوص در لیگ برتر چندان مورد قبول نبوده و برخی افت محمد صلاح را دلیل رخ دادن این اتفاق می دانند. اما آمار نشان می دهد شرایط در هفته های اخیر برای این ستاره باتجربه تغییر کرده و او وظایف جدیدی زیر نظر یورگن کلوپ در تیم پیدا کرده است.

در هشت بازی اول این فصل لیگ برتر، محمد صلاح تقریبا نصف میزان سال‌های قبل موفق به گلزنی شده است؛ میانگین 0.3 گل در هر 90 دقیقه در مقایسه با میانگین 0.7 بین فصول 2017 و 2022. همچنین نرخ تبدیل شوت محمد صلاح به گل نیز تقریبا به نصف کاهش یافته و دریبل های این ستاره مصری نیز به نسبت گذشته کمتر موثر بوده است.

با این حال، این افت فقط مربوط به لیگ برتر بوده و در مجموع محمد صلاح در حال حاضر 0.4 گل در هر بازی به ثمر رسانده است که بالاترین رقم در بین فصول حضور او در ترکیب لیورپول است. صلاح همچنین در هشت بازی در لیگ برتر 26 موقعیت گلزنی ایجاد کرده و میانگین 3.25 در هر مسابقه را به ثبت رسانده که تقریبا دو برابر میانگین او در سال های گذشته است. در واقع مرور این آمار نشان می‌دهد که بر خلاف برخی تصورات محمد صلاح در فصل جدید دچار افت نشده و بلکه احتمالا نقش او با نظر یورگن کلوپ در ترکیب لیورپول کمی تغییر کرده است.

آقای تاج! به رفاقت با رئیس مافیای فوتبال می‌بالید؟/ از اینفانتینو به دادگاه CAS شکایت کنید/ نشانی از اقتدار در نامه دفاعیه خلیج فارس نبود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا