محمد صلاح، کلید خرید لیورپول توسط قطری‌ها

کد خبر : 1865118 |
26 دی 1401 ساعت 19:57 |
804 بازدید |


دیدگاه

یک روزنامه‌نگار مصری فاش کرد محمد صلاح، ستاره لیورپول، دو هفته پیش دیداری با ناصر الخلیفی، رئیس قطری پی‌اس‌جی، داشته و درباره خرید لیورپول توسط قطری‌ها صحبت کرده است.

محمد صلاح، کلید خرید لیورپول توسط قطری‌ها

به گزارش “ورزش سه”، با انتشار اخباری درباره قصد مالکان فعلی باشگاه لیورپول برای فروش این باشگاه گفته می‌شود سرمایه‌گذاران قطری بیشترین شانس را برای خرید این باشگاه دارند. به نظر می‌رسد فروخته شدن لیورپول قطعی است ولی مشخص نیست آیا در نهایت مالکیت باشگاه انگلیسی به قطری‌ها خواهد رسید یا نه.

اسماعیل مطر، یک روزنامه‌نگار مصری، امروز خبری منتشر کرد که نشان می‌دهد احتمال ورود قطری‌ها به سرمایه‌گذاری در لیورپول و به دست گرفتن مالکیت باشگاه جدی است.

1792350

به گزارش مطر، محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول، دو هفته پیش بعد از شکست 3-1 تیمش مقابل برنتفورد با ناصر الخلیفی، رئیس قطری باشگاه پاری سن ژرمن، دیدار کرده و با او ناهار خورده است. مطر می‌گوید موضوع این دیدار نه انتقال صلاح به پاریس بلکه مساله ورود قطری‌ها به معامله برای خرید باشگاه لیورپول بوده است.

1792348
اسماعیل مطر این تصویر را از ملاقات دو هفته پیش صلاح و الخلیفی منتشر کرده است

این گزارش حاکی است صندوق سرمایه‌گذاری قطر که وابسته به حکومت این کشور است از ماه دسامبر تصمیم گرفت برای خرید لیورپول با مالکان این باشگاه مذاکره کند و در حدود دو ماه گذشته قطر بررسی‌های دقیقی درباره شرایط لیورپول انجام داده است.

ناصر الخلیفی از دوست‌داران محمد صلاح بوده و به او علاقه‌ای ویژه دارد. خلیفی قصد داشت صلاح را به پی‌اس‌جی منتقل کند ولی نتوانست موافقت لیورپول را جلب کند. درحالیکه پروژه قطری‌ها در پاریس سال 2024 به پایان می‌رسد گفته می‌شود این کشور حالا قصد دارد پروژه جدیدی در انگلیس آغاز کند و به این منظور لیورپول را هدف گرفته است.

رونالدو بدل جدید پیدا کرد!
1792349

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا