لباس متفاوت آرسنال برای دیدار امشب با آیندهوون

کد خبر : 1850380 |
05 آبان 1401 ساعت 19:40 |
18.1K بازدید |

2
دیدگاه

آرسنال امشب در دیدار با آیندهوون در لیگ اروپا با لباس دوم خود به میدان می‌رود ولی این لباس با لباس دوم همیشگی توپچی‌ها متفاوت خواهد بود.

لباس متفاوت آرسنال برای دیدار امشب با آیندهوون

به گزارش “ورزش سه”، چند روزی است که هواداران آرسنال درباره لباس تیم‌شان در دیدار امشب با آیندهوون در لیگ اروپا صحبت می‌کنند.

آرسنال مثل همه باشگاه‌ها امسال تابستان سه لباس برای فصل جدید رونمایی کرد. با توجه به وجود سه گزینه مختلف بعید به نظر می‌رسید که توپچی‌ها در بازی‌های خود برای انتخاب لباس با مشکل مواجه شوند. اما دیدار با آیندوون این فرضیه را باطل کرد.

پیراهن خانگی آیندوون ترکیبی از رنگهای قرمز، سفید و مشکی است و یوفا در آستانه دیدار امشب آرسنال با این تیم هلندی به توپچی‌ها اطلاع داد که باید در این مسابقه با لباسی متفاوت از سه پیراهن‌ موجودشان به میدان بروند.

با توجه به میزبان بودن آیندهوون آنها با پیراهن اول خود به میدان می‌روند. قاعدتا آرسنال هم با پیراهن دومش باید وارد مسابقه می‌شد اما یوفا از این باشگاه انگلیسی خواست برای ایجاد تفاوت کافی در رنگ لباسها تغییری در لباس دوم خود ایجاد کند.

باشگاه آرسنال در نهایت تصمیم گرفت امشب با پیراهن مشکی، پیراهن لباس دوم خود اما با شورت سفید بازی کند. لباس دوم آرسنال از پیراهن مشکی و شورت مشکی تشکیل شده است اما توپچی‌ها امشب به جای شورت مشکی با شورت سفیدرنگ لباس اول‌شان وارد میدان خواهند شد.

با اینکه پیراهن اول آیندهوون راه‌راه سفید و قرمز است و تداخلی با پیراهن مشکی آرسنال نداشت ولی مشکی بودن شورت آیندوون باعث شد یوفا از آرسنالی‌ها بخواهد در این بازی از شورتی با رنگ دیگر استفاده کنند.

منهاجی: برای ذوب‌‌آهن سورپرایزهایی داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا