فعال کردن بند خرید: برنامه رئال برای وینیسیوس دوم

کد خبر : 1859408 |
24 آذر 1401 ساعت 18:40 |
37.1K بازدید |

7
دیدگاه

گزارش مارکا

باشگاه رئال مادرید متقاعد شده است که بند خرید 10 میلیون یورویی وینیسیوس توبیاس، دفاع راست برزیلی، را فعال کند.

فعال کردن بند خرید: برنامه رئال برای وینیسیوس دوم

به گزارش “ورزش سه”، وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی رئال مادرید، از ستاره‌های بزرگ تیم اسپانیایی است. به خصوص بعد از درخشش او در فصل گذشته و زدن گل قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ، این ستاره برزیلی حالا یکی از محبوب‌ترین بازیکنان رئالی است. اما رئال مادرید فصل بعد احتمالا یک وینیسیوس دیگر را هم در تیم اول خود خواهد داشت.

وینیسیوس آگوستو توبیاس داسیلوا، یا به اختصار، وینیسیوس توبیاس، یکی از بزرگترین امیدهای رئال برای آینده به حساب می‌آید.

وینیسیوس توبیاس متولد شهر سائوپائولو است اما او در دوازده سالگی شهر زادگاهش را ترک کرد و به پورتو آلگره رفت تا با حضور در آکادمی فوتبال مشهور این شهر شانسش برای درخشش در این ورزش را بیشتر کند. او ابتدا در مرکز خط میانی بازی می‌کرد ولی به تدریج به عنوان دفاع راست به خدمت گرفته شد. وینیسیوس توبیاس در این پست آنچنان درخشید که موفق شد توجه تیمهای جوانان چند باشگاه بزرگ برزیلی را به خود جلب کند. او همچنین به تیم ملی زیر 20سال کشورش دعوت شد.

این استعداد جوان برزیلی در شروع سال 2022 راهی اروپا شد تا به باشگاه اوکراینی شاختار دونتسک بپیوندد. او در 18سالگی با باشگاه اوکراینی قراردادی شش میلیون یورویی امضا کرد. باشگاه شاختار به تمایلش از استفاده از استعدادهای برزیلی شهرت دارد و وینیسیوس توبیاس گمان می‌کرد بهترین تصمیم برای ورودش به اروپا بازی در این تیم است.

زرندی: فن فینال کشتی المپیک را پنالتی نگرفت!

اما بخت با وینیسیوس توبیاس یار نبود. این جوان برزیلی هنوز نتوانسته بود اولین بازی‌اش برای شاختار را انجام دهد که جنگ اوکراین آغاز شد و او و دیگر برزیلی‌های شاختار مجبور به فرار از این کشور شدند.

اما فیفا در حمایت از بازیکنان خارجی شاغل در اوکراین به آنها اجازه داد بیرون از مهلت نقل و انتقالات مرسوم، به تیمهایی جدید نقل مکان کنند. رئال مادرید اینجا بود که از فرصت پیش‌آمده نهایت استفاده را برد و وینیسیوس توبیاس را به صورت قرضی به خدمت گرفت.

قرارداد قرضی رئال با شاختار شامل یک گزینه خرید است. رئال مادرید در صورتیکه در پایان قرارداد قرضی مایل باشد با پرداخت 10 میلیون یورو به باشگاه اوکراینی، بازیکن جوان برزیلی را به صورت قطعی خریداری خواهد کرد.

طبق ادعای مارکا، عملکرد خوب وینیسیوس توبیاس در تیم دوم رئال با مربیگری رائول مدیران باشگاه را متقاعد کرده است که بند خرید او را فعال کنند. رائول توصیه های خوبی در مورد وینیسیوس داشته و با توجه به اینکه برزیلی های رئال اخیرا تابعیت اسپانیایی را دریافت کرده اند، دیگر مشکلی برای حضور توبیاس در تیم اول نخواهد بود. برنامه این است که وینی توبیاس در نیم فصل دوم فصل جاری یا از فصل بعد به تیم اول منتقل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا