صبر اینتر تمام شد: با لوکاکو تمدید نمی‌کنیم

کد خبر : 1863831 |
19 دی 1401 ساعت 19:52 |
29.1K بازدید |

13
دیدگاه

یک رسانه ایتالیایی می‌گوید اینتر از وضعیت آمادگی جسمانی روملو لوکاکو راضی نیست و برای تمدید قرارداد قرضی او دچار تردید شده است.

صبر اینتر تمام شد: با لوکاکو تمدید نمی‌کنیم

به گزارش “ورزش سه”، روملو لوکاکو در دیدار اینتر مقابل مونزا عملکرد ضعیفی داشت و اخبار جدید از ایتالیا نشان می‌دهد او بار دیگر با آسیب‌دیدگی مواجه شده است. این سومین مصدومیت مهاجم بلژیکی در فصل جاری است.

در ایتالیا گاتزتا دلو اسپورت مدعی است با توجه به این شرایط مدیران نراتزوری حالا واقعا نگران آینده لوکاکو در تیمشان هستند. عدم رضایت اینتر از آمادگی جسمانی لوکاکو باعث شده آن‌ها برای تمدید قرارداد قرضی او دچار تردید شوند.

1789810

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، در این نگرانی با مدیران باشگاه هم‌نظر است. گاتزتا مدعی است اینزاگی در ارزیابی شریط لوکاکو اعلام کرده او را از نظر بدنی ناآماده می‌داند و معتقد است حضور او مانعی بر سر راه پیشرفت تیمش شده است. در این گزارش آمده که لوکاکو در تمرین تیمش پیش از بازی مقابل مونزا با تاخیر پانزده دقیقه‌ای در جلسه تمرینی حاضر شده و علت تاخیر را حضور در جلسه ماساژ اعلام کرده است. این مسئله اینزاگی را عصبانی کرده است.

این در حالی است که اینتر از تابستان گذشته با باشگاه چلسی تماس‌هایی داشته تا درباره تمدید قرارداد قرضی این مهاجم بلژیکی مذاکره کند. اما نراتزوری حالا تصمیم گرفته با احتیاط بیشتری این مسئله را دنبال کند و اگر تغییری در شرایط لوکاکو ایجاد نشود، بعید است اینتر خواهان تمدید قرارداد قرضی او باشد.

بنجامین پاوارد: بهانه جدید برای تنش بین بایرن و بارسا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا