ساوت‌گیت: صعود به یک چهارم کسی را خوشحال نکرده!

کد خبر : 1858230 |
18 آذر 1401 ساعت 19:43 |
7.4K بازدید |

4
دیدگاه

گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، مدعی شد این تیم در سال های اخیر اعتبار فراوانی کسب کرده است.

ساوت‌گیت: صعود به یک چهارم کسی را خوشحال نکرده!

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی انگلیس سال گذشته و بعد از چند دهه به فینال یک تورنمنت بزرگ رسیده و البته در نهایت و در دیدار پایانی یورو 2020 مغلوب ایتالیا شد. حالا سه شیرها با ارائه نمایشی خوب به یک چهارم نهایی جام جهانی راه یافته و فردا شب در دیداری دشوار به مصاف فرانسه می روند. گرت ساوت‌گیت، سرمربی باتجربه تیم ملی انگلیس، تاکید کرد تیمش در سال های اخیر پیشرفت کرده و حالا در جهان مورد احترام قرار می گیرد.

گرت ساوت‌گیت گفت: “من فکر می کنم همیشه مقداری احترام برای تیم ملی انگلیس وجود داشته است، اما حالا تصور می کنم ما از اعتبار بیشتری نسبت به گذشته برخورداریم. در مورد احتمال رسیدن به نیمه نهایی و سپس فینال، فکر می کنم همه دنیا معتقدند که انگلیس تیمی رقابت طلب بوده و همه می دانند که ما در چند سال اخیر تحت فشار خیلی بیشتر، چگونه عمل کرده ایم.

وقتی به دیگر کشورهای اروپایی و جهان سفر کرده و با افراد فوتبالی ملاقات می‌کنم، قطعا قدردانی بیشتری بابت کاری که انجام داده‌ایم را حس می کنم. چهار سال پیش می‌توانستیم خوب صحبت کنیم، اما شواهد واقعی مبنی بر پیروزی در مسابقات بزرگ و پشت سر گذاشتن شب‌های فوق العاده به عنوان یک  گروه قدرتمند وجود نداشت.

فکر می‌کنم در این مدت نتایج خوبی داشته‌ایم و همین باعث شده حتی صعود به مرحله یک چهارم نهایی نیز دیگر اینقدر موجب خوشحالی همه نشود. تمایل بیشتری برای ادامه دادن این مسیر وجود داشته و شواهد فراوانی نشان می‌دهد ما دیدارهای قبلی خود را به خوبی پشت سر گذاشته‌ایم. من فکر می کنم این روند برای هر تیمی، بخش مهمی از یک روند رو به رشد محسوب می شود.”

آرتتا: گله‌ای نیست، خودمان موقعیت خراب کردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا