زرندی: فن فینال کشتی المپیک را پنالتی نگرفت!

کد خبر : 1847009 |
15 مهر 1401 ساعت 20:00 |
10.8K بازدید |

11
دیدگاه

مهدی تاج به این افتضاح داوری ورود کند

مدیررسانه استقلال بعد از بازی با فولاد صحبت‌هایی را علیه داور مسابقه انجام داد.

زرندی: فن فینال کشتی المپیک را پنالتی نگرفت!

به گزارش “ورزش سه”، نشست خبری بعد از دیدار استقلال و فولاد در شرایطی شروع شد که محمدحسین زرندی مدیررسانه ای این تیم دقایقی به انتقاد از عملکرد داوران پرداخت.

زرندی در این خصوص گفت‌: ابتدا باید چند نکته را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگویم، متاسفانه وضعیت داوری در لیگ برتر روز به روز بدتر می‌شود. عملکرد داوران در بازی‌های استقلال فاجعه‌آمیز است. تمام صحنه‌های مشکوک بازی با فولاد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در رختکن نگاه کردیم. در یک صحنه حرکت بازیکن فولاد 4 امتیاز به خاطر زیبایی فن دارد. مگر می‌شود حرکتی که در حد فینال کشتی المپیک است داور پنالتی نگیرد؟

وی افزود: دو صحنه خطا روی رضا میرزایی اتفاق افتاد اما باز هم داور پنالتی نگرفت. واقعا استقلال مستحق برد در این بازی بود اما داور عملکرد خیلی ضعیفی داشت. باشگاه استقلال امسال به دلیل عملکرد داوران به اندازه چند سال ضربه خورده، در شرایطی که هنوز به نصف نیم فصل هم نرسیده‌ایم، اندازه چند سال از داوری ضربه خورده‌ایم.

مدیر رسانه‌ای استقلال در ادامه گفت: این حرف ما نیست، بلکه حرف کارشناسان در برنامه‌های مختلف است. نمونه این مسائل هم بازی با پیکان، سپاهان، ملوان و … است. عملا استقلال مقابل فولاد قربانی شد. همه صحنه‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیدیم و قاطع پنالتی بود. هم صحنه‌ای که بازیکن ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با دو دست کشیدند و هم در صحنه‌ای که روی رضا میرزایی خطا انجام دادند پنالتی بود. واقعا نمی‌دانم شکایت خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به کجا اعلام کنیم.

معرفی اولین صعودکننده به پلی‌‌آف لیگ برتر والیبال

زرندی تصریح کرد: واقعا صدای فریاد استقلال را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ چه کسی می‌شود؟ در ورزشگاه آزادی و خانه خودمان تا این اندازه مظلوم واقع شدیم. برای دیدارهای قبلی به کمیته داوران و سازمان لیگ اعتراض کردیم اما بی‌فایده است. طرف حساب ما از این به بعد کمیته داوران و سازمان لیگ نیستند. بلکه رسما از ریاست فدراسیون فوتبال می‌خواهیم به این فاجعه داوری ورود کند. رسما از مهدی تاج می‌خواهیم به این افتضاح داوری ورود کند. حق تیم استقلال در خانه خودش به راحتی خورده می‌شود و این عملکرد داوران واقعا عجیب است.

وی ادامه داد: صحنه‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای استقلال پنالتی نمی‌گیرند اما همه داوران می‌گویند پنالتی بود. در شرایطی که برای برخی تیم‌های دیگر صحنه‌های عجیبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پنالتی می‌گیرند که همه می‌گویند پنالتی نبود. پیشکسوتان خود آن تیم می‌گویند پنالتی نبود. اسم از این تیم‌ها نمی‌بریم، اما سه پنالتی واضح و مشخص و صد درصدی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای استقلال پنالتی نمی‌گیرند. همه هم فیلم‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیدید.

مدیر رسانه‌ای استقلال عنوان کرد: واقعا معترض هستیم و بابت داوری مظلوم واقع می‌شویم. اگر نمی‌خواهند استقلال برنده و قهرمان شود و به هر قیمتی می‌خواهند استقلال را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ متوقف کنند که نمی‌توانند خیلی ساده این موضوع را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام کرده و بگویند نمی‌خواهیم استقلال بازی‌هایش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ببرد و قهرمان شود. یک بار، دو بار، سه بار، یک بازی، دو بازی، سه بازی، واقعا دیگر تحمل ما تمام و صبرمان لبریز شده است.

زرندی تصریح کرد: می‌گویند چرا اعتراض می‌کنید. اگر نمی‌خواهید تیم ما شکل بگیرد و می‌خواهید آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ متوقف کنید که نمی‌توانید این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دهید، خیلی راحت اعلام کنید. شرایط داوری اسفناک است. به شدت به این موضوع معترض هستیم و حتما از داوری این مسابقه شکایت و اعتراض خواهیم کرد. مستندات خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ارسال می‌کنیم، از شخص رئیس فدراسیون می‌خواهیم به این موضوع اشتباهات عجیب داوری ورود کند، زیرا واقعا قابل اغماض و گذشت نیست. اگر یک بازی یا دو بازی بود می‌گفتیم اشتباه است، اما چند مسابقه و در چند صحنه باید این اتفاق بیفتد. یک نفر بیاید و جواب ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بدهد.  چرا در داوری‌ بازی‌های استقلال چنین اتفاقاتی می‌افتد؟

مهیار زحمتکش به مس کرمان پیوست

او در پایان گفت: یک داور در بازی خانگی ما دو صحنه پنالتی صد درصد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام نکرد و هفته بعد محروم شد. بار دیگر آمد و صحنه عجیب را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای تیمی دیگر پنالتی گرفت که همه کارشناسان گفتند تصمیمش درست بوده، فکر می‌کنم می‌خواهند ترمز استقلال را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بکشند اما این اتفاق نمی‌افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا