رونالدوی برزیلی: کاش پپ روی نیمکت سلسائو بنشیند

کد خبر : 1849529 |
30 مهر 1401 ساعت 19:41 |
20K بازدید |

17
دیدگاه

رونالدو نازاریو، اسطوره فوتبال برزیل، می‌گوید خیلی دوست دارد روزی شاهد نشستن پپ گواردیولا روی نیمکت سلسائو باشد.

رونالدوی برزیلی: کاش پپ روی نیمکت سلسائو بنشیند

به گزارش “ورزش سه”، در آستانه جام جهانی قطر، برزیل یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این تورنمنت محسوب می‌شود. رونالدو نازاریو، اسطوره فوتبال برزیل، که با سلسائو قهرمان جام جهانی شده است می‌گوید یکی از رویاهایش این است که پپ گواردیولا را به عنوان سرمربی برزیل ببیند.

رونالدو می‌گوید نشستن پپ روی نیمکت سلسائو اتفاقی تاریخی خواهد بود. مریخی در ادامه می‌گوید دیگر مربی‌ای که او دوست دارد شاهد نشستنش روی نیمکت برزیل باشد کارلو آنچلوتی است.

برزیل با هدایت تیته در قطر تلاش می‌کند تا به حکمرانی دو دهه‌ای اروپایی‌ها بر جام جهانی پایان دهد. حضور ستاره‌های بزرگی مثل نیمار، وینیسیوس جونیور و رودریگو باعث شده ناظران شانس زیادی برای سلسائو قائل باشند.

رونالدو نازاریو در گفت‌وگویی با روزنامه گاردین درباره تیم ملی کشورش گفت:” خیلی دوست دارم یک خارجی هدایت سلسائو را به دست بگیرد. یک اروپایی. حتی نه فقط در تیم ملی بلکه در کل ساختار فوتبال برزیل. ما باید کل فوتبال‌مان را به دست یک اروپایی بسپاریم.

اگر پپ یا آنچلوتی روی نیمکت برزیل بنشیند اتفاقی تاریخی خواهد بود. اتفاقی که می‌تواند فوتبال ما را برای 100 سال آینده تغییر دهد. من پپ را بیشتر دوست دارم“.

رونالدو در ادامه صحبت‌هایش درباره مدعیان جام جهانی قطر گفت:” مدتها است که اروپایی‌ها حاکم جام جهانی بوده‌اند. فرانسه و اسپانیا و آلمان همیشه از مدعیان اصلی هستند و انگلیس هم در جام ملتهای اروپای اخیر خیلی قوی ظاهر شد. اما آرژانتین 35 بازی بدون شکست را پشت سر گذاشته. برزیل هم این روزها خیلی خوب به نظر می‌رسد.

همراه با ملتهب‌ترین ساعات نقل و انتقالات اروپا (زنده)

ما برزیلی‌ها فقط به دنبال پیروزی هستیم. باید ببینیم تیم تیته چه می‌کند. او به خصوص در خط حمله گزینه‌های زیادی دارد. وینیسیوس باید حتما فیکس باشد. در راست رافینیا عالی کار می‌کند ولی ما رودریگو را هم داریم که می‌تواند در هر پستی بازی کند. بعد هم باید به نیمار اشاره کرد که عطش موفقیت در این دوره را دارد“.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا