روزنه کوچک برای بارسا در ژانویه: تمدیدها ثبت می‌شود

کد خبر : 1867716 |
10 بهمن 1401 ساعت 19:55 |
16.9K بازدید |

8
دیدگاه

با وجود رد فرجام‌خواهی بارسلونا علیه محرومیت از فعالیت در نقل و انتقالات به دلیل تخطی از فیرپلی مالی، باشگاه کاتالان می‌تواند در این ماه قرارداد چند بازیکن خود را تمدید کند.

روزنه کوچک برای بارسا در ژانویه: تمدیدها ثبت می‌شود

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا به دلیل نقض قوانین فیرپلی مالی با ممنوعیت از فعالیت در بازار نقل و انتقالات مواجه است و تا دیروز به نظر می‌رسید این باشگاه در ماه ژانویه قادر به انجام هیچ فعالیتی در بازار نخواهد بود.

اما امروز رسانه‌های کاتالان گزارش دادند، وکلای باشگاه بارسا موفق شده‌اند راه‌هایی برای دور زدن بخشی از ممنوعیت‌ها پیدا کنند. اولویت بارسا ثبت رسمی تمدید قرارداد سه بازیکن یعنی گاوی، رونالد آرائوخو و مارکوس آلونسو است. اما بلوگرانا همچنان قادر به جذب بازیکن جدید در ماه ژانویه نیست.

1796772

بارسلونا همچنان منتظر است تا جریمه نقدی‌اش بابت نقض قوانین اعلام شود. گفته می‌شود این جریمه حدود 800هزار یورو خواهد بود. این باشگاه به دلیل سه عملیات جذب بازیکن در تابستان گذشته به نقض فیرپلی مالی محکوم شده است. خرید دنی آلوز و آندرئاس کریستنسن و تمدید قرارداد با رونالد آرائوخو عملیات‌هایی بود که محکومیت را برای باشگاه به ارمغان آورد.

با اینکه بارسا علیه این حکم فرجام‌خواهی کرده، اما یوفا در نهایت این درخواست را رد کرد و گفت بارسا در هر سه مورد متهم بوده و به پرداخت جریمه نقدی محکوم خواهد شد.

سرآسیایی: قلعه‌نویی شب و روز به قهرمانی فکر می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا