رحمتی: از داور بازی استقلال، انتظار عدالت داریم

کد خبر : 1849183 |
28 مهر 1401 ساعت 19:30 |
8.5K بازدید |

30
دیدگاه

یکسری جزئیات نتیجه بازی فردا را مشخص می‌کند

سرمربی آلومینیوم اراک معتقد است که در دیدار فردا برابر استقلال، یک سری جزئیات کوچک می تواند نتیجه بازی را تعیین کند.

رحمتی: از داور بازی استقلال، انتظار عدالت داریم

به گزارش “ورزش سه”، مهدی رحمتی، سرمربی آلومینیوم که نتوانسته بود به نشست خبری پیش از بازی با استقلال برسد، با انتشار ویدیویی در حاشیه آخرین تمرین این تیم قبل از دیدار فردا، درخصوص این مسابقه صحبت هایش را مطرح کرد که مهمترین بخش آن، به درخواست های این سرمربی از داور بازی فردا یعنی وحید کاظمی برمی‌گردد.

رحمتی در ابتدای صحبت هایش اظهار داشت: درباره تیم باید عرض کنم که خدا را شکر شرایط خوب است. طبق صحبت‌ها و پیش‌بینی‌هایی که کرده بودیم، شرایط بازیکنان بازی به بازی بهتر می شود و آنها درک می کنند که در چه جایگاه و شرایطی هستیم. در طول هفته گذشته، هم بازی پیش رو و هم شرایط در جدول را برای‌ بازیکنان توضیح داده‌ایم و سعی می‌کنیم بازی خوب و تماشاگرپسندی انجام دهیم. تمام انرژی‌مان را می گذاریم تا به لطف خدا، همت بازیکنان و انرژی مثبت هواداران با امتیاز برگردیم.

سرمربی ایرالکو در خصوص اینکه آنها در چهار دیدار قبلی صاحب 2 برد و 2 تساوی شده‌اند، توضیح داد: مطمئناً بازیکنان مصمم هستند که این روند را ادامه دهیم تا به آن جایگاه اصلی و واقعی خود‌مان برگردیم. تمام سعی و تلاشمان را می کنیم. از روز اول که تمریناتمان را برای لیگ شروع کردیم، این شرایط را می‌دانستیم و تلاش کردیم، مطمئنا با همین روند کارمان را ادامه خواهیم داد.

چقدر راحت باشگاه انگلیسی ارلینگ هالند را از دست داد!

رحمتی درباره امیدهایش برای کسب امتیاز دوباره مقابل استقلال در استادیوم آزادی اظهار داشت: مسلما در دیدار با تیم های بزرگ، همه بازیکنان علاقه دارند بازی کنند چون این مسابقه پخش مستقیم دارد و خودشان را همه جوره و از لحاظ بدنی و ذهنی آماده می کنند. خوشبختانه از این بابت نگرانی نداریم چون این مسئله بین بازیکنان تیمم جا افتاده است.

او ادامه داد: استقلال تیم خیلی خوب و واقعاً پرمهره‌ای است. اگر شما به لیست‌شان نگاه کنید، بازیکنان بین‌المللی و ملی دارند و مطمئنا بازی خیلی سختی را خواهیم داشت. یکسری جزئیات نتیجه بازی فردا را مشخص می‌کند. بازیکنان ما نسبت به این جزئیات کاملاً توجیه شده‌اند و آماده بازی فردا هستند. برایمان بازی سختی خواهد بود و ان‌شاءالله بچه ها تمام تلاششان را می کنند و تمام توان‌شان را می گذارند تا با کسب امتیاز برگردیم.

وی در رابطه با داوری بازی فردا گفت: از ابتدای فصل سعی کردم درباره داوری زیاد صحبت نکنم و راجع به داوری فقط می‌خواهم عدالت رعایت شود و فکر نمی‌کنم خواسته زیادی باشد. نه من، نه بقیه مربیان دوست نداریم داور به نفع ما بگیرد. دوست داریم همان عدالتی که در بحث داوری وجود دارد، رعایت شود.

رحمتی در پایان گفت: همه درخواست سیستم VAR داریم تا تیم‌ها به حق واقعی‌شان برسند. اگر در دیدار با پیکان داور یک ثانیه دیرتر سوت می زد و عجله نمی‌کرد، سه امتیاز را از آن بازی گرفته بودیم و 2 امتیازی که در آن مسابقه از دست دادیم، مطمئنا در جایگاه‌ الآن‌مان خیلی تأثیر داشت و می توانست خیلی به ما کمک کند. ما فقط درخواست رعایت عدالت را داریم و هیچ چیز دیگری از داور بازی فردا نمی‌خواهیم. خودمان سعی می‌کنیم روی نیمکت و کنار زمین آرامشی به داور بدهیم تا بدون دغدغه و با آرامش خاطر کارش را انجام دهد.

فولاد نسبت به فصل‌های گذشته متفاوت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا