دوختن لوگوی تراکتور در صدر جدول این لیگ

کد خبر : 1848194 |
22 مهر 1401 ساعت 19:32 |
36.6K بازدید |

18
دیدگاه

عباس زاده با نخ، سوزن و قیچی

محمد عباس‌زاده امروز در بازی با نفت MIS خاطره ای به جا گذاشت که هیچ وقت از تعریف کردن آن خسته نمی‌شود.

دوختن لوگوی تراکتور در صدر جدول این لیگ

 به گزارش “ورزش سه”، در روزی که تراکتور کاوه رضایی را بازهم در خط حمله نداشت، محمد عباس‌زاده یک‌تنه وظیفه گلزنی را به دوش کشید و سه گل زد تا تراکتور را صاحب هر سه امتیاز بازی کند. او که طی دو فصل اخیر، بهترین گلزن سرخ پوشان بود، پیش از بازی امروز با نفت مسجد سلیمان، سه گل زده بود و با این هت‌تریک، ضمن رساندن تیمش به پیروزی، به صدر جدول گلزنان هم صعود کرد تا محبوب‌ترین تراکتوری این روزهای شهر لقب بگیرد.

داشتن یک مهاجم ششدانگ طی سال‌های اخیر برای تراکتور به آرزویی دست‌نیافتنی می رفت تبدیل شود که این تیم با عباس‌زاده قرارداد بست. مهاجمی که در یک ریتم مشخص و دوره زمانی طولانی برای آنها گلزنی کند پیدا شده بود؛ مهاجمی که بعد از ادینیو، دیگر تراکتور، مشابهی برایش نداشت. این عملکرد، عباس زاده را به جایگاهی قابل توجه در تراکتور رساند تا تمدید قراردادش در پایان فصل، به یکی از مهمترین دغدغه های باشگاه تبدیل شود.
 
او مثل فصل قبل، در تراکتور ماندنی شد تا سومین لیگ برتر را در تبریز تجربه کند؛ لیگی که به نظر می رسد دوباره قرار است همراه با کلی گل حساس و روزهای دلچسب باشد. عباس‌زاده اولین گل فصل را زد و در ادامه یکی از مهمترین گل های خود را مقابل پرسپولیس به ثمر رساند. تراکتور با این گل، بعد از شش باخت متوالی توانست از سد پرسپولیس بگذرد و وارد جمع مدعیان شود. بعد از آن پیروزی، تراکتور یک باخت متحمل شد تا بازی امروز مقابل نفت MIS از اهمیت بالایی برخوردار باشد. این تیم برای دور نشدن از جمع مدعیان، نیاز به برد داشت و عباس‌زاده در دقیقه 2 اولین گل را زد تا کار تیمش را برای رسیدن به هدف، آسان کند.

به خودمان باختیم، بازیکنانم خیلی حرف می‌زنند!


 
در نیمه دوم یک کام‌بک غیرمنتظره از نفتی ها، تراکتور را در آستانه شکستی دیگر قرار داد اما گلزن تراکتوری‌ها تازه قرار بود در دقایق پایانی گرم شود. مهاجم 33 ساله تراکتوری‌ها مثل یک جوان سرشار از انگیزه، داخل محوطه جریمه مترصد هر فرصتی بود تا به گل تبدیلش کند. در حالی که ناجی دقایق پایانی سرخ پوشان (اسدی) هم دیگر یک مهاجم شده بود اما اکثر توپ‌ها به عباس‌زاده ختم می شد. گویا تراکتوری‌ها می دانستند که اگر امروز قرار باشد کسی برای آن‌ها گل بزند، آن بازیکن، محمد عباس‌زاده است. این گونه هم شد! در دقیقه 83 یک ارسال از سمت راست شرایطی را فراهم کرد که مهاجم مازندرانی دوست داشت؛ او که تخصص بالایی در زدن ضربات آکروباتیک دارد، با یک پرش و ضربه در حالت قیچی برگردان، سوپری گلی دیگر را به آلبوم گل‌های آکروباتیک خود اضافه کرد.


 
در صحنه ای که دروازه نفت برای بار دوم باز شد، نه مدافعان و نه دروازه بان این تیم، انتظار چنین ضربه ای را نداشتند عباس زاده به هوا برخاست و با توجه به مهارت بالایش، ریسک زدن چنین ضربه ای را به جان خریده و مزد آن را با یک سوپر گل گرفت. این بازهم پایان کار تراکتور و مهاجم گلزنش در این دیدار نبود. آنها که هیچ نتیجه ای جز برد راضی‌شان نمی کرد، در آخرین دقیقه بازی گل سوم را هم زدند؛ زننده این گل هم عباس‌زاده بود! او این بار یک ارسال کوتاه از سمت راست را با شیرجه ای تماشایی به گل تبدیل کرد تا نشان دهد تمام نشدنی است. عباس‌زاده با هت‌تریک رویایی خود در بازی امروز هم سه امتیاز را برای تراکتور به ارمغان آورد و هم به صدر جدول گلزنان صعود کرد.
 
عکس: مهرداد نوع بشر

دکتر بیلاردو موفقیت مراکش را پیش‌بینی کرده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا