دنی آلوز: بی‌گناهم، من بودم که قربانی تجاوز شدم!

کد خبر : 1871724 |
02 اسفند 1401 ساعت 19:55 |
46.2K بازدید |

7
دیدگاه

دنی آلوز که به اتهام تجاوز زندانی است بار دیگر اظهارات خود را تغییر داده و مدعی شد زنی که از آلوز شکایت کرده به او تعرض کرده است.

دنی آلوز: بی‌گناهم، من بودم که قربانی تجاوز شدم!

به گزارش “ورزش سه”، امروز دادگاهی در شهر بارسلون با درخواست آزادی موقت دنی آلوز تا زمان برگزاری جلسه دادگاه مخالفت کرده و در نتیجه او همچنان در زندان باقی ماند.

اما اخباری که امروز در اسپانیا منتشر شد حاکی از این است که آلوز در درخواستی که برای دادگاه ارسال کرده بار دیگر روایت خود را تغییر داده است. آلوز که به تجاوز به یک زن متهم شده است در اظهارات جدید خود مدعی شده در واقع شاکی پرونده بوده که به او تعرض کرده است. آلواز خودش را قربانی تجاوز خوانده است.

1804291

این تناقض‌گویی‌ها مسلما به نفع ستاره برزیلی نخواهد بود. آلوز ابتدا مدعی شده بود که این زن را اصلا نمی‌شناسد. او بعد از این ادعای اولیه سه بار دیگر ادعاهایی جدید مطرح کرد که با ادعاهای قبلی او تفاوت داشت. آلوز حالا روند اعترافات گذشته خود را کاملا تغییر داده و می‌گوید نه تنها هیچ اشتباهی از او سر نزده بلکه خودش قربانی بوده است.

رسانه‌های کاتالان از اظهارات جدید دنی آلوز به عنوان ادعایی سورئال یاد کرده‌اند. آلوز به دادگاه اعلام کرده تا کنون هر چه گفته دروغ بوده چرا که سعی داشته از شاکی‌اش حمایت کند.

این صحبت‌های آلواز در حالی مطرح می‌شود که پزشکی قانونی شواهد غیر قابل انکاری از تجاوز او به شاکی پرونده پیدا کرده است.

پایان کار رسمی عضو جنجالی در فدراسیون فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا