درسی که امری به تن‌هاخ داد: باید لیگ برتر را بشناسی

کد خبر : 1852200 |
15 آبان 1401 ساعت 19:59 |
257 بازدید |


دیدگاه

اونای امری در اولین بازی خود به عنوان سرمربی استون‌ویلا نتیجه‌ای درخشان به دست آورد و تیم اریک تن‌هاخ را 3-1 مغلوب کرد.

درسی که امری به تن‌هاخ داد: باید لیگ برتر را بشناسی

به گزارش “ورزش سه”، اگر پیش از رسیدن اونای امری به شهر بیرمنگام از او می‌پرسیدند بهترین شروعی که برای خود در استون‌ویلا متصور است چه می‌تواند باشد، او نمی‌توانست شروعی بهتر از پیروزی 3-1 مقابل منچستریونایتد را تصور کند. اتفاقی که امشب در ویلاپارک افتاد تا امری در همان قدم اول محبوب دل هواداران استون‌ویلا شود.

اونای امری هفته گذشته لیگ برتر با اینکه رسما به عنوان سرمربی ویلا منصوب شده بود ولی نتوانست در دیدار خارج از خانه مقابل نیوکسل روی نیمکت تیم جدیدش بنشیند. بازی‌ای که با شکست 4-0 ویلا به پایان رسید.  

اما مربی اسپانیایی در همین یک هفته تیمش را به گونه‌ای تغییر داده بود که از همان آغاز به مراتب بهتر از شیاطین سرخ عمل کرد و با شایستگی به این پیروزی دست یافت.

فارغ از عملکرد خوب تیم اونای امری نباید از عملکرد ضعیف و دور انتظار شاگردان اریک تن‌هاخ هم غافل شد. بازیکنان یونایتد آنقدر بد بازی کردند که پری گرووز، ستاره سابق آرسنال، به عنوان کارشناس پخش زنده تلویزیونی یونایتدِ امشب را به یونایتد دوران رالف رانگنیک تشبیه کرد.

او در صحبت‌های خود به پیروزی اونای امری بر تن‌هاخ در نبرد تاکتیکی هم اشاره کرد و گفت:” شکی نیست که نبرد تاکتیکی بین دو سرمربی را اونای امری برد چون استون‌ویلا از شروع نیمه دوم به دستور او به سیستم 4-4-2 تغییر شکل داد. امری می‌دانست که یونایتد نمی‌تواند دو خط چهارنفره را بشکند و حق با او بود”.

توافق النصر با دومین بمب نقل و انتقالات/ ۱۰۰ میلیون یورو برای بازیکن ۳۷ ساله!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا