دردسر مربی سردار آزمون برای رئال مادرید

کد خبر : 1866584 |
04 بهمن 1401 ساعت 20:00 |
864 بازدید |


دیدگاه

اصرار ژابی آلونسو، سرمربی لورکوزن، برای جذب یک مدافع اسپانیایی، رئال مادرید را با وضعیتی دشوار مواجه کرده است.

دردسر مربی سردار آزمون برای رئال مادرید

به گزارش “ورزش سه”، از ماه‌ها پیش مشخص بود که فران گارسیا، دفاع چپ 23ساله رایو وایه‌کانو، تابستان آینده راهی رئال مادرید خواهد شد. خیال رئال تا این لحظه راحت بود چرا که گارسیا محصول آکادمی رئال مادرید بود و بعد از درخشش در رایو وایه‌کانو مدیران رئال تصمیم گرفته بودند او را به برنابئو برگردانند.

اما حالا رئالی‌ها با دردسر مواجه شده‌اند چرا که به اصرار ژابی آلونسو باشگاه بایر لورکوزن قصد دارد این مدافع اسپانیایی را هر چه سریعتر و در ماه ژانویه به آلمان منتقل کند.

1794789

در قرارداد فران گارسیا با رایو وایه‌کانو بند آزادسازی 10 میلیون یورویی وجود دارد و لورکوزن حاضر است این مبلغ را پرداخته و او را در همین زمستان به خدمت بگیرد. رسانه‌های اسپانیایی می‌گویند رئال از این اقدام لورکوزن عصبانی است و باید هر چه سریعتر برای اقدام بعدی‌اش تصمیم بگیرد.

با توجه به اینکه گارسیا محصول آکادمی رئال بوده در قرارداد واگذاری او به رایو وایه‌کانو بندی وجود دارد که لوس بلانکوس می‌تواند او را تنها با پرداخت 5 میلیون یورو به خدمت بگیرد. اما اگر اصرار ژابی آلونسو و ورود لورکوزن به ماجرا نبود رئال تا تابستان آینده صبر می‌کرد تا فران گارسیا را به رایگان به خدمت بگیرد.

از بارسلونا ناراحتم، اما قصد جدایی ندارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا