خرداد 1402 – زمان اعلام قهرمان لیگ بیست و دوم

کد خبر : 1849905 |
02 آبان 1401 ساعت 19:59 |
129 بازدید |


دیدگاه

24 ساعت تا اعلام محل نهایی سوپرجام

با اعلام رسمی سهیل مهدی، رییس کمیته برگزاری سازمان لیگ، لیگ برتر ایران در فصل جاری در خردادماه به پایان خواهد رسید.

خرداد 1402 - زمان اعلام قهرمان لیگ بیست و دوم

به گزارش “ورزش سه”، سهیل مهدی رییس کمیته برگزاری سازمان لیگ درپایان جلسه با ارکان قضایی فوتبال ایران در گفتگو با خبرنگار ما در این باره عنوان کرد: جلسه بیشتر در مورد بازبینی آیین نامه‌ها و بهبود آنها به خصوص در ارکان قضایی بود. چون مستحضر هستید بخش عمده کیفی‌سازی مسابقات مرتبط با احکام قضایی ارکان است و این احکام در جهت بهبود نظم مسابقات است. در بعضی موارد کمیته مسابقات نیازهایی در بروزرسانی و نحوه اجرا بود و خوشبختانه تمام اعضای ارکان قضایی در این جلسه حضور داشتند.

مسئول کمیته برگزاری لیگ ایران درباره مشکلات لیگ یک گفت: هرچقدر ما به سمت لیگهای پایین‌تر می‌رویم، باشگاه‌های ما آموزش کمتری دیدند. در لیگ برتر اکثر بازیکنان و باشگاه‌ها فضای بین‌المللی دیدند و فضای ورزشگاه حداکثر امکانات را دارد اما در لیگ یک باوجود اینکه برنامه‌ریزی و قوانین ما فرقی ندارد، به دلیل ضعف باشگاه‌ها و کمبود نیروهای انتظامی، مشکلاتی ایجاد می‌شود. به نظرم باید به سمت آموزش برویم و باشگاه‌ها را درگیر کنیم و اطلاعات و قوانین را بدهیم و انتظار اجرا داشته باشیم.

وی راجع به زمان شروع نیم فصل دوم توضیح داد: ما در اولین روزهای بعد از جام جهانی، هفته دوازدهم را آغاز خواهیم کرد و بعد از برگزاری این چهار هفته، نقل و انتقالات شروع خواهد شد و بعد به سرعت با حداقل تعطیلات، به سراغ نیم فصل دوم می‌رویم تا لیگ در خرداد تمام شود. شبهای قدر و تعطیلات فیفادی و سایر مسائل را داریم و به همین دلیل باید نیم فصل را زودتر شروع کنیم تا تیمها در حداقل تنش و فشار، لیگ را به پایان برسانند.

گزارش زنده: ایران ۱- نیکاراگوئه ۰

سهیل مهدی با اشاره به فصل بعدی لیگ برتر خلیج فارس عنوان کرد: بعد از خرداد باید لیگ بعدی را شروع کنیم که در سال بعدی جام ملتها، لیگ قهرمانان و… را خواهیم داشت و اگر لیگ بعدی را زود شروع نکنیم، باشگاه‌ها دچار مشکل خواهند شد.

رییس کمیته برگزاری سازمان لیگ درخصوص زمان آغاز فصل جدید گفت: اجازه بدهید تا حدی جلو برویم اما پیش‌بینی ما این است که اواخر مرداد یا اوایل شهریور لیگ را شروع کنیم.

او در مورد وضعیت تماشاگران در بازی سوپرجام و محل برگزاری این بازی اظهار داشت: حضور تماشاگر منوط به اجازه شورای تامین استان است که عمدتا بنا به شرایطی که صلاح دانستند، بدون تماشاگر برگزار کردند. ما امیدواریم استان‌ها به سمت برگزاری با تماشاگر بروند اما اگر این اتفاق نیفتد، ما تابع نظر شورای تامین استان‌ها هستیم. محل برگزاری دو استان نهایی شده و انشالله تا فردا بعد از ظهر نهایی و اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا