حمایت مسی از آرژانتین، 1985: برویم برای اسکار!

کد خبر : 1871494 |
01 اسفند 1401 ساعت 19:59 |
2 بازدید |


دیدگاه

لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین، با انتشار یک استوری اینستاگرامی از فیلم آرژانتینی‌‌ای که نامزد جایزه اسکار شده و بازیگر نقش اولش ریکاردو دارین حمایت کرد.

حمایت مسی از آرژانتین، 1985: برویم برای اسکار!

به گزارش “ورزش سه”، فیلم سینمایی «آرژانتین، 1985» برای به دست آوردن اسکار بهترین فیلم خارجی نامزد شده است. این فیلم آرژانتینی برای به دست آوردن جایزه اسکار با فیلم‌های EO از لهستان، Close از بلژیک، در جبهه غرب خبری نیست از آلمان و دختر آرام از ایرلند رقابت می‌کند.

نود و پنجمین دوره جوایز اسکار یکشنبه هفته آینده 12 مارس برگزار خواهد شد. لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین امروز با انتشار یک استوری اینستاگرامی از فیلم آرژانتینی نامزد جایزه اسکار و از هنرپیشه نقش اول آن ریکاردو دارین حمایت کرد.

مسی تصویری از ریکاردو دارین را در حال ایفای نقش در فیلم «آرژانتین، 1985» منتشر کرد و نوشت:” فیلم 1985 با حضور ریکاردو دارین چه فیلم معرکه‌ای بود. فیلم برای جوایز اسکار نامزد شده است. برویم برای سومی!

1803817

اشاره مسی به اینکه فیلم به دنبال کسب سومین جایزه است از اینجا ناشی می‌شود که «آرژانتین، 1985» پیش از این در مراسم جوایز گویا جایزه بهترین فیلم ایبرو-آمریکایی را به دست آورده بود و سپس در مراسم گلوب هم به عنوان بهترین فیلم به زبان خارجی انتخاب شده بود. «آرژانتین، 1985» در صورت به دست آوردن جایزه اسکار سومین جایزه بزرگ خود را کسب خواهد کرد.

این حمایت مسی از «آرژانتین، 1985» در حالی است که حدود یک هفته پیش دست‌اندکاران فیلم به شکلی ویژه از کاپیتان آلبی‌سلسته ستایش کرده بودند. در جریان مراسم گویا که از آن به عنوان اسکار اسپانیایی‌زبان یاد می‌شود وقتی «آرژانتین، 1985» جایزه بهترین فیلم ایبرو-آمریکایی را به دست آورد پیتر لانزینی، بازیگر این فیلم، که برای دریافت جایزه همراه با کارگردان روی سِن آمده بود، این جایزه را به لیونل مسی تقدیم کرد و گفت:” فقط می خواهم از لیونل مسی تشکر کنم که باعث شد همه ما آرژانتینی‌ها شاد شویم”. این اظهارنظر با استقبال خاصی از سوی حاضران در سالن روبرو شد و به شدت او را تشویق کردند.

هشدار مهم به النصر؛ کسر امتیاز به خاطر کریستیانو رونالدو/ ستاره پرتغالی رسماً محروم شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا