حسینخانی: یک لحظه تمرکز نداشتیم و گل خوردیم

کد خبر : 1850379 |
05 آبان 1401 ساعت 19:29 |
7.4K بازدید |

2
دیدگاه

در تعطیلات تیمم تقویت خواهد شد؛

سرمربی مس کرمان می‌گوید تیمش در تعطیلات پیش رو تقویت خواهد شد.

حسینخانی: یک لحظه تمرکز نداشتیم و گل خوردیم

به گزارش “ورزش سه”، فرزاد حسینخانی، سرمربی مس کرمان پس از بازی با پرسپولیس در کنفرانس خبری گفت: بازی با پرسپوليس همیشه جذابیت‌های خاص خودش را داشته و بازیکنان ما عملکرد خوبی داشتند. می‌توانستیم باهوش تر باشیم و اسیر آن اتفاق نشویم. در بحث تاکتیکی هم تعویض‌های پرسپوليس را بازیخوانی کرده بودیم اما تمرکز را در آن لحظه نداشتیم و اسیر اتفاقات بازی شدیم.

سرمربی مس کرمان ادامه داد: از جایگاه خودمان راضی نیستیم. علیرغم اینکه از دسته اول آمدیم و می‌توانستیم جایگاه بهتری داشته باشیم. در تمامی بازی‌ها روی بد فوتبال را دیدیم. تیم‌هایی که اسیر بحران شدند را ببینید که چطور از این شرایط خارج شدند؛ حتما یک پنالتی بوده اما برای بازی ما تنها یک افساید خط به خط بوده که مشخص نبود گل شود یا نه. برخی تیم‌ها وقتی به بحران می‌خورند با یک پنالتی از این شرایط خارج می شوند.

حسینخانی در مورد تقویت تیمش در تعطیلات لیگ گفت: با برنامه‌ریزی‌ای که انجام دادیم در این تعطیلات پیش رو سه سهمیه آزاد را حتما به تیم اضافه می‌کنیم و یک نفر که امروز رونمایی شد. یک بازیکن دیگر هم ویزایش صادر شده و به زودی اضافه می‌شود.

او در پایان گفت: این نیست که ما از بازیکنان ناراضی باشیم، باتوجه به اهدافی که دنبالش هستیم بچه‌ها عملکرد خوبی دارند. می‌توانستیم با همین بازیکنان ادامه دهیم. از دست رفتن امتیازات به بی تجربگی ما برمی‌گردد. سعی می‌کنیم نقاط ضعف‌مان را تقویت کنیم.

قوی‌ترین زن دنیای فوتبال - وارث امپراتوری رایولا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا