حال ناخوش صابر کاظمی و تیم قطری

کد خبر : 1870633 |
26 بهمن 1401 ساعت 20:03 |
2 بازدید |


دیدگاه

لژیونرها؛

العربی با صابر کاظمی یک شکست دیگر را در لیگ قطر تجربه کرد.

حال ناخوش صابر کاظمی و تیم قطری

به گزارش “ورزش سه”، صابر کاظمی در یک سال اخیر روزهای پر فراز و نشیبی را سپری کرد. او حتی با تیم ملی والیبال ایران به رقابت‌های المپیک توکیو هم رفت و بعد از آن ستاره بی چون و چرای تیم ملی ایران در قهرمانی آسیا بود. جایی که تیم بهروز عطایی با درخشش خیره‌کننده صابر کاظمی مقام قهرمانی را از آن خود کرد.

با این حال، دو تورنمنت ملی بعدی برای صابر کاظمی اصلاً مطابق انتظار پیش نرفت. این بازیکن در لیگ ملت‌ها به طور کامل جای خود را به امین اسماعیل‌نژاد داد و در مسابقات قهرمانی جهان نیز تنها به عنوان یار نیمکت‌نشین تیم بهروز عطایی را همراهی کرد. در حقیقت در تورنمنت قهرمانی جهان نیز اسماعیل‌نژاد به او ترجیح داده شد.

به از پایان رقابت‌های قهرمانی جهان صابر کاظمی در یک تصمیم غیرمنتظره باشگاه العربی قطر را به عنوان تیم جدید خود انتخاب کرد. در واقع انتظار می‌رفت که این بازیکن در کشور یا باشگاه مطرحی به کار خود ادامه دهد، اما نهایتاً ترجیح داد که این فصل برای این تیم قطری به میدان برود.

در همین راستا العربی امروز در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ قطر مقابل الوکره قرار گرفت و در سه ست پیاپی از حریف خود شکست خورد تا به روند پر فراز و نشیب خود ادامه داده باشد. صابر کاظمی در این دیدار در ترکیب العربی نمایش خیلی خوبی نداشت و 10 امتیاز برای تیمش کسب کرد.

کشف یک پیش‌گوی بزرگ: مسی 7 سال بعد جام می‌گیرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا