جلسه مهم مهدی تاج با سه مدیر تازه انتخاب شده

کد خبر : 1865302 |
27 دی 1401 ساعت 19:39 |
10.5K بازدید |

1
دیدگاه

خسروی‌وفا، هاشمی و کاشانی مقابل رئیس فدراسیون

روز گذشته سرانجام اولین جلسه مهدی تاج با مدیران جدید کمیته ملی المپیک برگزار شد.

جلسه مهم مهدی تاج با سه مدیر تازه انتخاب شده

به گزارش “ورزش سه” بعد از انتخاب محمود خسروی‌وفا به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک و مناف هاشمی به عنوان دبیرکل کمیته ملی المپیک جلسه‌‌ای میان این دو و مهدی تاج برای تعیین و تکلیف تیم فوتبال المپیک برگزار نشده بود. حتی زمانی که هاشمی از انتخاب حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم امید خبر داد، سعی فدراسیون فوتبال بر اتخاذ سیاست سکوت بود.

اما روز گذشته سرانجام این طلسم شکست و اولین جلسه مهدی تاج و خسروی‌وفا، مناف هاشمی و حبیب کاشانی برای مشخص شدن وضعیت تیم امید برگزار شد.

جلسه‌ای که محور آن بیشتر مربوط به تغییرات رخ داده و البته انتخاب سرمربی تیم فوتبال المپیک بود. در این جلسه ۶ گزینه سرمربیگری برای حضور در تیم امید مطرح شد. مربیانی که سابقه فعالیت در تیم‌های پایه فدراسیون و لیگ برتر فوتبال ایران را در کارنامه دارند و حتی در حال حاضر نیز فعال در چرخه فوتبال ایران هستند.

با این حال قرار است در روزهای آینده جلسات دیگری برگزار شده و در نهایت گزینه‌های نهایی سرمربیگری برای رای‌گیری در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام شود. تیم امید ایران در سال ۱۴۰۲ با حضور در قطر مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا و صعود به المپیک را انجام خواهد داد.

پاتر: این پیروزی‌ها را به حساب من نگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا