تن‌هاخ: به بازیکن خوب نیاز داریم نه صرفا عدد و رقم!

کد خبر : 1862000 |
09 دی 1401 ساعت 20:03 |
412 بازدید |

1
دیدگاه

برای جذب مهاجم مورد نظر معیارهای مالی هم مطرح است

سرمربی تیم منچستریونایتد معیارهای باشگاه برای خرید مهاجم را تشریح کرد.

تن‌هاخ: به بازیکن خوب نیاز داریم نه صرفا عدد و رقم!

به گزارش “ورزش سه”، اریک تن‌هاخ اعلام کرد که تیمش برای ادامه رقابت در مسابقات آتی نیاز به تقویت در همه زمینه‌ها دارد. او اما به این نکته نیز تاکید کرد که هر توافقی در ژانویه منوط به تطابق با معیارهای مالی و ورزشی باشگاه است.

سرمربی منچستریونایتد در نشست خبری پیش از بازی با وولوز در پاسخ به این سوال که مشکلی با ناکامی باشگاه در جذب مهاجم ندارد گفت: ما بازیکنانی داریم که با معیارهای تیم خود را تطبیق می دهند اما برای رقابت در مسابقات فشرده پیش رو کار سختی داریم.

او افزود: اگر می خواهیم در مسابقات و جام‌های مختلف حضور موفقی داشته باشیم نیاز به جذب بازیکن داریم. ما به بازیکن خوب نیاز داریم، نه صرفا رقم و عدد. به بازیکنان باکیفیتی نیاز داریم که در مسابقات مختلف بتوانند نیازهای تیم را رفع کنند. به دنبال بازیکنانی هستیم که بتوانند نیازهای سرمربی را پیاده کنند. برای این کار به دنبال بازیکنان مناسب بر اساس معیارهای فنی و مالی باشگاه هستیم.

او با ستایس آرون بیساکا که بعد از دست و پنجه نرم کردن با مصدومیت به جمع شیاطین سرخ ملحق شده تاکید کرد: او در نیم فصل اول یا مصدوم بود یا بیمار؛ بنابرین جایی در ترکیب تیم نداشت. فکر می کنم وقفه‌ای که ایجاد شد برای بیساکا خوب بود. او در کمپ تمرینی اسپانیا عملکرد خوبی داشت و توانست در چند بازی حضور پیدا کند. از عملکرد فعلی این بازیکن راضی ام و برای رشد باید بیشتر به او بازی بدهیم.

هشدار مهم به النصر؛ کسر امتیاز به خاطر کریستیانو رونالدو/ ستاره پرتغالی رسماً محروم شد
1786399
تن هاخ در بخشی از صحبت های خود گفته است که به بازیکن خوب نیاز دارد که خواسته های سرمربی را براورده کند نه صرفا عدد و رقم! به نظر می رسد که منظور سرمربی یونایتد از گفتن این جملات، اشاره به رونالدو بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا