برای فرزندانم تعریف می‌کنم جلوی مسی دفاع کردم

کد خبر : 1859412 |
24 آذر 1401 ساعت 19:40 |
9.7K بازدید |

7
دیدگاه

یوشکو گواردیول:

یوشکو گواردیول و آندری کراماریچ، در آخرین کنفرانس مطبوعاتی خود در قطر، به هواداران کرواسی قول دادند که در بازی رده‌بندی مقابل مراکش با تمام قوا خواهند جنگید.

برای فرزندانم تعریف می‌کنم جلوی مسی دفاع کردم

به گزارش “ورزش سه”، کرواسی روز شنبه در دیدار رده‌بندی جام جهانی 2022 قطر به مصاف مراکش می‌رود. در آستانه این بازی دو بازیکن کروات، یوشکو گواردیول و آندری کراماریچ، در یک نشست خبری شرکت کردند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

بر اساس اعلام مسئول رسانه‌ای تیم ملی کرواسی در قطر این آخرین نشست خبری کرواسی بود که بازیکنان تیم در آن شرکت داشتند.

خبرنگاران از گواردیول پرسیدند در کنفرانس خبری بعد از شکست مقابل آرژانتین علت گریه‌هاش اشتباهاتی بود که در آن بازی مرتکب شده بود؟ گواردیول در پاسخ گفت:” نه، به خاطر اشتباهات نبود. شکست برایم خیلی تلخ بود چون امید قهرمانی‌مان را گرفت. بچه‌ها به من دلداری دادند و گفتند هنوز جوانم و تازه اولین جام جهانی‌ام را تجربه می‌کنم و هنوز فرصتهای زیادی در پیش است. اشتباه هم بخشی از فوتبال است. هیچ بازیکنی نیست که اشتباه نکند. من سعی خواهم کرد اشتباهات کمتری داشته باشم”.

خبرنگار دیگری پرسید با توجه به صحبت‌های زلاتکو دالیچ مبنی بر مصدوم شدن او در دیدار مقابل آرژانتین آیا گواردیول به بازی با مراکش می‌رسد؟ این ستاره کروات گفت:” شرایط من بهتر است. دو روز دیگر تا باز رده‌بندی فرصت داریم و امیدوارم آماده باشم و به میدان بروم”.

گواردیولا در پاسخ به سوالی درباره تجربه دفاع کردن مقابل ستاره‌ای مثل لیونل مسی گفت:” تجربه قشنگی بود. با اینکه من سال گذشته در سطح باشگاهی مقابل او بازی کرده بودم. مسی در باشگاهش با مسی در تیم ملی فرق دارد. حالا حداقل می‌توانم برای بچه‌هایم تعریف کنم که 90 دقیقه جلوی مسی دفاع کرده‌ام. امیدوارم دفعه بعدی که مقابل آنها قرار گرفتیم بتوانیم شکست‌شان بدهیم“.

پرسپولیس به من رسماً پیشنهاد داد/ مربی تیم از طرف گل محمدی با من تماس گرفته است!

نکته جالب دیگر در پایان این نشست خبری این بود که تیم رسانه‌ای کروات‌ها کیکی که آماده کرده بود را به سکوی نشست آورد و بازیکنان کرواسی در کنار خبرنگاران حاضر در نشست آن را بین خود تقسیم کردند تا به این ترتیب تیم ملی کرواسی از خبرنگارانی که در طول تورنمنت در نشست‌های خبری‌اش شرکت کرده بودند تشکر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا