باورنکردنی: هوادار شوم عامل شکست فرانسه! (عکس)

کد خبر : 1859930 |
27 آذر 1401 ساعت 20:06 |
36.2K بازدید |

7
دیدگاه

باز هم تیم ماجومبا شکست می خورد؟

هواداری که با پوشیدن لباس هر تیمی باعث شکست آن تیم می شد، با لباس فرانسه در استادیوم حاضر شده است.

باورنکردنی: هوادار شوم عامل شکست فرانسه! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، فینال جام جهانی در شرایطی به دقیقه 70 رسیده که آرژانتین همچنان با 2 گلی که در نیمه اول به ثمر رسانده، از فرانسه پیش است.

یکی از هزاران حواشی پیرامون رقابت های جام جهانی، حضور یک هوادار به نام محمد الحجری معروف به ماجومبا، یک سلبریتی عمانی بود که به طرز عجیبی در فضای مجازی برای خود اسم و رسمی دست و پا کرد.

این هوادار عمانی در طول برگزاری مسابقات جام جهانی با لباس هر تیمی که به ورزشگاه رفت، آن تیم بازنده زمین مسابقه را ترک کرد.

ماجومبا در بازی افتتاحیه برای حمایت از قطر راهی ورزشگاه شد و در دیدار آرژانتین و عربستان نیز از آلبی سلسته حمایت کرد که هر دو تیم شکست خوردند.

او در بازی پرتغال و کره جنوبی با لباس یاران رونالدو راهی ورزشگاه شد که پرتغال بازی را باخت و در دیدار کره جنوبی و برزیل نیز لباس نماینده آسیا را پوشید که این تیم نیز شکست خورد.

او در مرحله یک چهارم نهایی از هلند، اسپانیا، پرتغال و برزیل حمایت کرد که تمامی این تیم ها شکست خوردند. در دیدار نیمه نهایی میان آرژانتین و کرواسی نیز با پوشیدن لباس مودریچ، طرفدار کروات ها بود که آنها نیز بازی را واگذار کردند.

این سلسله اتفاقات باعث شد تا هواداران مراکش برای بازی نیمه نهایی، ماجومبا را مجبور کنند تا لباس فرانسه را بپوشد و او برخلاف میل باطنی خود، با لباس خروس ها راهی ورزشگاه شد که این بار تیم او برنده شد.

تاج: می‌خواهیم بهترین نتیجه تاریخ را کسب کنیم

نکته عجیب این است که ماجومبا برای بازی فینال، با انتخاب خود لباس فرانسه را پوشیده و در استادیوم لوسیل حضور دارد و تاکنون، خروس ها با 2 گل از آرژانتین عقب افتاده اند.

در شرایطی که هنوز بازی فینال تمام نشده، کاربران در فضای مجازی، ماجومبا را عامل شکست فرانسه می دانند و باز هم تیمی که این هوادار منحوس لباسش را پوشیده، در آستانه شکست قرار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا