انتقاد تونی کروس از نمایش آلمان مقابل اسپانیا

کد خبر : 1856352 |
08 آذر 1401 ساعت 19:59 |
7 بازدید |


دیدگاه

تونی کروس معتقد است تیم ملی آلمان می تواند نمایشی بهتر از دو بازی اول خود در جام جهانی ارائه دهد.

انتقاد تونی کروس از نمایش آلمان مقابل اسپانیا

به گزارش “ورزش سه”، یک سال و نیم پیش تونی کروس از تیم ملی آلمان خداحافظی کرد. این به این معنا نیست که او هنوز دلش با این تیم نیست. کروس که در سال 2014 با تیم ملی آلمان قهرمان جام جهانی شده بود در پادکست خود درباره نمایش شاگردان هانسی فلیک مقابل اسپانیا صحبت کرده است.

کروس در این باره گفت: “من از روی تجربیاتم که میتوان مقابل اسپانیا خوب بازی کرد، حتی با در اختیار داشتن توپ نگاهی به توپ های بلندی که در بازی وجود داشت بیندازید. برای این که در چنین بازی هایی موفق شوید باید کارهای بیشتری با توپ انجام دهید. قطعا لازم است که شما در این زمینه پیشرفت کنید.”

کروس 106 بازی برای تیم ملی آلمان انجام داد و بسیاری معتقد هستند که او می توانست همچنان در ترکیب مانشافت یک بازیکن کلیدی و مهم باشد. همانطور که در ترکیب رئال مادرید به وضوح این موضوع را نشان داده است. کروس در این باره نیز گفت: “البته که من همچنان این احساس را دارم و در بالاترین سطح بازی می کنم. اما در عین حال می دانم که بچه های فوق العاده ای در ترکیب تیم ملی آلمان حضور دارند. آن ها خودشان می دانند که می توانند نسبت به دیدار برابر ژاپن و اسپانیا هتر بازی کنند.”

لیست خروج ساپینتو در نیم فصل/ خداحافظی چهره‌های سرشناس از جمع آبی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا