امامعلی: دروازه‌ها با مهاجمان ما قهر کرده‌اند!

کد خبر : 1858455 |
19 آذر 1401 ساعت 19:43 |
4K بازدید |


دیدگاه

پتانسیل بالایی داریم و رتبه خوبی می‌گیریم

مهاجم مس رفسنجان که مثل هم‌تیمی‌ هایش برای شروع لیگ و دربی کرمان آماده می‌شود، شرایط تیم خود را مطلوب ارزیابی می‌کند.

امامعلی: دروازه‌ها با مهاجمان ما قهر کرده‌اند!

به گزارش “ورزش سه”، تیم مس رفسنجان که امسال یارگیری بسیار خوبی در نقل و انتقالات تابستانی داشت در حال حاضر با 14 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی است. شاگردان محمد ربیعی که امتیازات قابل توجهی تا به اینجای کار از دست داده‌اند، در تعطیلات لیگ در تلاش می‌کنند تا بازگشتی قدرتمندانه به مسابقات رقم بزنند.

آنها در این خصوص باید روز 28 آذر دربی استان کرمان مقابل همنام خود را انجام دهند. به همین بهانه خبرنگار ما گفت و گویی با فراز امامعلی بازیکن مس رفسنجان انجام داده که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

**شرایط مس رفسنجان در وقفه لیگ چگونه است؟
در مجموع شرایط خوبی داریم. در این وقفه لیگ چند دیدار تدارکاتی انجام داده‌ایم تا از شرایط بازی دور نباشیم. این روزها هم داریم خودمان را برای شروع دوباره لیگ آماده می‌کنیم. اولین بازی ما با مس کرمان است که قطعا بازی سختی خواهد بود. امیدوارم همه چیز به نحوی پیش برود که بتوانیم این بازی و سایر بازی‌های باقیمانده تا نیم‌فصل را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

**بازی دوستانه با سپاهان چطور بود؟
بله، آنها برنده شدند اما بازی واقعا خوبی بود. اینکه در تعطیلی لیگ با چنین تیم های قدرتمندی بازی کنیم خیلی برایمان خوب است چرا که بهتر می‌توانیم شرایطمان را محک بزنیم. این بازی هم فوق العاده مفید بود. امیدوارم این دیدارهای تدارکاتی بتوانند به بهبود هر چه بیشتر شرایط تیم مس رفسنجان کمک کنند.

دستور تن‌هاخ: کت و شلوار نه، با گرمکن به ومبلی می‌رویم!

**برای دیدار با مس کرمان آماده اید؟
دربی کرمان برای مردم رفسنجان و هواداران مس در این شهر و مسئولان باشگاه و همه بازیکنان اهمیت زیادی دارد. سعی می‌کنیم که از این بازی نتیجه لازم را بگیریم و جلوی هواداران شرمنده نشویم. تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا برنده این دربی باشیم.

**فکر می‌کنی بتوانید در ادامه لیگ نتایج خوبی بگیرید؟
امسال پتانسیل تیم مس رفسنجان فوق العاده بالا است و من طبق شناخت خوبی که از بازیکنان و کادر فنی تیم دارم باید بگویم که همه به صورت یکدل مصمم هستند که در پایان فصل یک رتبه فوق‌العاده خوب برای این تیم کسب کنند و همه در این خصوص تلاش خود را انجام می‌دهند. متاسفانه تا به اینجا یکسری امتیازات با بدشانسی و اشتباهات داوری از دست ما رفت ولی امیدوارم بتوانیم به شرایط ایده آل خودمان برگردیم و در پایان مسابقات مردم رفسنجان را خوشحال ببینیم.

**از عملکرد خودت در این فصل راضی هستی؟
نسبت به فصل گذشته از نظر فنی خیلی راضی هستم و فکر می‌کنم که خیلی بهتر از قبل کار میکنم. هدف اصلی من کمک کردن به تیم است و فکر میکنم این فصل بیشتر به این هدف نزدیک شده‌ام. متاسفانه امسال دروازه‌ها کمی با من و بقیه بچه‌های تیم در امر گلزنی قهر کرده‌اند و امیدوارم این طلسم هرچه زودتر شکسته شود تا من بتوانم برای تیمم گل بزنم. شرایط لیگ امسال طوری است که خیلی بیشتر از این‌ها باید گل بزنیم چرا که واقعا تیم ما این پتانسیل را دارد که در خلق موقعیت بهتر کار کند.

مربی سرشناس به توافق اولیه رسید/ تا ۲۰۲۶ با من قرارداد ببندید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا