الهامی: حرص و جوش ساپینتو از روی خوش‌قلبی است

کد خبر : 1850559 |
06 آبان 1401 ساعت 19:47 |
14.4K بازدید |

8
دیدگاه

داوری‌ها برخلاف آنچه می‌گویند خوب است؛

ساکت الهامی ضمن رضایت از عملکرد تیمش می‌گوید هوادار فوتبال قابل احترامی را مقابل استقلال ارائه کرده است.

الهامی: حرص و جوش ساپینتو از روی خوش‌قلبی است

به گزارش “ورزش سه”، ساکت الهامی، سرمربی هوادار در کنفرانس خبری پس از بازی با استقلال در ابتدا گفت: بعد از دو هفته‌ای که نبودم، ممنونم که همه امروز سنگ تمام گذاشتید. یک بازی خیلی خوب بود از جانب دو تیم خوب و روبروی هم فوتبال بازی کردند. امروز فوتبال‌مان با کیفیت بود و هر دو تیم موقعیت این را داشتند که برنده شوند.

الهامی ادامه داد: قبل از هر چیز به تیم خوب استقلال و طرفدارانش تبریک می گویم و آرزوی قلبی من است که در آسیا هم موفق باشند. به گروه داوری تبریک می‌گویم که عالی قضاوت کردند. یک تشکر ویژه هم از آقای افشاریان می‌کنم و به نظرم داوری‌ها برخلاف آنچه می گویند خوب بوده است‌. همه تیم‌ها هم سود و هم ضرر کردند.

او در مورد عملکرد شاگردانش گفت: از بچه‌هایم تشکر می‌کنم. از روز اول می‌دانستم چه چالش سختی را در تیم خوب هوادار دارم و این برایم خیلی جذاب بود که با تیمی تازه تاسیس کار کنم؛ موسسش خیلی زحمت می‌کشد. می‌خواستم خودم را در این شرایط قرار دهم و هوادار تیمی باشد که به آن احترام می‌گذارند. به نظرم تیم‌مان فوتبال قابل احترامی را مقابل تیم خوب استقلال بازی کرد.

او در مورد رفتن سمت نیمکت استقلال و صحبت با ساپینتو گفت: به نظرم ساپینتو خوش قلب‌ترین مربی‌ای است که آمده؛ می‌تواند کت و شلوار بپوشد و بنشیند و بگوید شد شد، نشد نشد! و پولش را بگیرد و برود. او از اروپا آمده و کسی که این حرص و جوش را برای استقلال می‌خورد چیزی جز خوشقلبی‌اش نیست و تیمش هم با کیفیت بازی می‌کند. خوشحالم که ساپینتو هست و این می‌تواند به جذابیت لیگ ما کمک کند. اگر اذیتش نکنند بسیار مربی توانمند و خوش قلبی است.

پیکه- شکیرا؛ فعلا صلحی برقرار نیست!

او در مورد بازی متفاوت‌شان جلوی استقلال و دفاع این تیم در دقایق پایانی بیان کرد: استقلال همیشه استقلال است و به نظرم کیفیت امروزمان خیلی بهتر بود. شاید اگر جام حذفی بود اینجور بازی نمی‌کردیم. بالاخره فوتبال است و باخت دارد. به نظرم می‌توانستیم حداقل مساوی بگیریم. نیمه دوم بازی کاملا در اختیار ما بود و امیدوارم ساپینتو دیگر نگوید فوتبال ما اتوبوسی است. اگر اتوبوسی هم باشد، استقلال ۲۰دقیقه آخر قطار پارک کرده بود. یک کری هم برای ساپینتو بخوانم و شوخی کردم. خواستم ساپینتو بداند کاری به تیم‌های دیگر ندارم و فوتبال اینجوری نیست. کما اینکه جلوی پرسپولیس و سپاهان هم همینجور بازی کرده بودیم.

الهامی در پایان گفت: امروز هوادار شخصیتی گرفت که مردم احترام بگذارند و من در تیم‌های بزرگ دنبال این بودم. از بچه‌ها خیلی راضیم و دست تک تک‌شان را می‌بوسم. امیدوارم بعد از تعطیلات جایگاه‌مان را بهتر کنیم. قطعا از جوان‌های هوادار بیشتر خواهید شنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا