از بارسلونا ناراحتم، اما قصد جدایی ندارم

کد خبر : 1854529 |
29 آبان 1401 ساعت 19:53 |
39.7K بازدید |

4
دیدگاه

فرانکی دی یونگ:

علیرغم اعتراف به وجود برخی مشکلات با مدیران، فرانکی دی یونگ مدعی شد در بارسلونا خوشحال است.

از بارسلونا ناراحتم، اما قصد جدایی ندارم

به گزارش “ورزش سه”، در دو سال اخیر شایعات زیادی در مورد احتمال جدایی فرانکی دی یونگ از بارسلونا منتشر شده و علیرغم تمایل این ستاره هلندی به ماندن در نوکمپ، به نظر باشگاهی در برخی مقاطع خواهان رفتن او به علت دستمزد بالا بود. حالا فرانکی دی یونگ در این رابطه صحبت کرده و مدعی شد رفتار مدیران سابق بارسلونا مورد پسندش قرار نگرفته است.

فرانکی دی یونگ گفت: “زمانی که قراردادم را در مقطع شیوع کرونا و در اکتبر 2020 تمدید کردم، شرایط خاصی بر توافق ما حکمفرما شد و قرار شد دستمزدم را دیرتر دریافت کنم. من فکر می کنم باشگاه دوباره روند صعودی خود را در پیش گرفته است. بازیکنان جوان و با پتانسیل فراوانی در تیم وجود دارند و شرایط تیم بهتر است. من در بارسلونا بسیار خوشحالم و وقتی بازی می کنم، همه چیز در زندگی بسیار خوب پیش می رود.

البته یک بار یک نشریه مواردی از قرارداد من را منتشر کرد. من چیزی را فاش نکرده بودم و فقط طرف دیگر قرارداد را در اختیار داشت، بنابراین این اتفاق باید از طرف باشگاه رخ می داد. تصور می کردم نباید چنین اتفاقی رخ می داد. از این که باشگاه این کار را انجام داد ناراحت بودم، اما این اتفاق نیز روی من تاثیری نداشت. احساس نمی کردم سرمربی علیه من باشد. او در رسانه ها گفت که از سبک بازی من رضایت دارد، اما بارسلونا نیز مشکلات مالی خاص خود را تجربه کرده است. من فکر می کنم برای سرمربی سخت بود که در این مورد صحبت کند.”

الکساندر آرنولد: یک جای کار لیورپول می‌لنگد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا