آلارم مربی گل‌گهر به بازیکنان تیمش قبل از جدال حساس

کد خبر : 1867895 |
11 بهمن 1401 ساعت 20:03 |
7.7K بازدید |

9
دیدگاه

الهویی: باید مقابل سپاهان تمرکز داشته باشید

کمک‌مربی امیر قلعه‌نویی در گل‌گهر سیرجان، می‌گوید فردا جدالی جذاب و دیدنی با سپاهان خواهند داشت.

آلارم مربی گل‌گهر به بازیکنان تیمش قبل از جدال حساس

به گزارش “ورزش سه” سعید الهویی، کمک‌مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان، در کنفرانس مطبوعاتی قبل از جدال با سپاهان گفت: برابر سپاهان که یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر از لحاظ فنی است قرار می‌گیریم. تیمی پرمهره که کادر فنی خوبی دارد و جایگاه آن‌ها نشان می‌دهد چه کیفیت خوبی دارند. مطمئنا بازی دشواری داریم، اما قطعا جدال زیبا و تاکتیکی‌ای می‌بینیم. چون درست است که سپاهان تیم باکیفیتی دارد، اما ما و بازیکنان گل‌گهر هم ثابت کرده‌ایم کیفیت بالایی در بخش تهاجمی و تدافعی داریم.

وی در ادامه گفت: هر چند که در هفته‌های گذشته با اشتباهات فردی متاسفانه سه امتیاز را به دست نیاوردیم، اما با کیفیت بالایی که نشان دادیم، بازی زیبا و جذابی را ارائه کردیم. کاملا از لحاظ فنی در دو-سه بازی گذشته لیاقت پیروزی و کسب سه امتیاز را داشتیم. این برای ما جای خوشحالی دارد که مسیر فنی درستی داریم و از طرف دیگر برای بازیکنان آلارم دارد که تمرکز بیشتری در جریان مسابقه داشته باشیم و اشتباهات را به حداقل برسانیم.

الهویی ادامه داد: به خصوص در بازی فردا برابر سپاهان، که باکیفیت هستند، باید با کمترین اشتباه در زمین قرار بگیریم. اما نوید این را می‌دهم بازی جذاب و دیدنی‌ای خواهید دید. یکی از خصوصیات تیم ما همین است و پای هر بازی جذاب گل‌گهر است.

خلاصه قوانین جدید بسکتبال

مربی گل‌گهر در پایان گفت: برای بازی فردا محروم نداریم، اما مسیح زاهدی مصدوم است و باقی بازیکنان در اختیار کادر فنی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا