آرتتا: هر وقت 2 امتیاز ما را دادند راضی می‌شوم

کد خبر : 1870435 |
25 بهمن 1401 ساعت 19:49 |
22K بازدید |

15
دیدگاه

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل منچسترسیتی گفت تیمش همچنان از اشتباه داوری بازی با برنتفورد عصبانی است ولی با روحیه بالاتر به کارش ادامه خواهد داد.

آرتتا: هر وقت 2 امتیاز ما را دادند راضی می‌شوم

به گزارش “ورزش سه”، آرسنال فردا در ورزشگاه خانگی‌اش به مصاف منچسترسیتی می‌رود. دیداری عقب‌مانده از لیگ برتر که یکی از مهم‌ترین مسابقات این فصل خواهد بود.

دیدار بزرگ دو تیم صدرنشین و دوم جدول که می‌تواند نقش بسیار مهمی در تعیین تکلیف قهرمانی داشته باشد. آرسنال در حال حاضر با 51 امتیاز از 21 بازی صدرنشین است و سیتی با 22 بازی 48 امتیاز دارد. تفاضل گل بیشتری سیتی باعث می‌شود شاگردان گواردیولا در صورت پیروزی مقابل آرسنال در بازی فردا موقتا به صدر جدول صعود کنند.

در مصاحبه مطبوعاتی پیش از این مسابقه میکل آرتتا، بخش اعظم سوالات به اتفاق جنجالی دیدار قبلی توپچی‌ها مقابل برنتفورد برمی‌گشت. دیداری که با تساوی 1-1 به پایان رسید اما در پایان مسابقه مشخص شد تصمیم VAR برای سالم اعلام کردن گل برنتفورد اشتباه بوده است. حتی کمیته داوران لیگ برتر این اشتباه را رسما پذیرفت.

1801902

میکل آرتتا که هنوز از آن اتفاق عصبانی است در این مصاحبه هر چند اعلام کرد که تیمش باید از این مساله عبور کند ولی گفت تا زمانی که دو امتیازی که از تیمش گرفته شده برگردانده نشود او از آنچه رخ داده راضی نخواهد بود.

اشتباه جنجالی VAR در مردود نکردن گل برنتفورد مقابل آرسنال
ما آن بازی را با عصبانیت خیلی شدید تمام کردیم. چون اتفاقی که افتاد نتیجه خطای انسانی نبود. علت این بود که کسانی که مسئول بودند وظیفه‌شان را نمی‌دانستند و کارشان را بلد نبودند. این اصلا قابل قبول نیست. این اتفاق برای آرسنال به بهای دو امتیاز تمام شد.

تهدید جدی بازیکن پرسپولیسی/ حرف آخرم این است؛ فسخ می‌کنم و از ایران می‌روم!

عذرخواهی کمیته داوران از آرسنال
از این عذرخواهی که در کنارش توضیحاتی هم ارائه شد سپاسگزاریم. همین. باید عبور کنیم و به مسیرمان ادامه بدهیم. ولی عذرخواهی‌ای که انجام شد باعث شد بازیکنان، کادر فنی و هواداران از این مانع مصنوعی‌ای که مقابل ما گذاشته شده بود عبور کنند.

1801903

آرتتا از این عذرخواهی راضی شد؟
من تنها در صورتی راضی می‌شوم که دو امتیازی که از ما گرفته شده بود پس داده می‌شد. که این اتفاق نیفتاد.

آرسنال با روحیه بالاتر ادامه می‌دهد؟
بلافاصله اولین واکنشی که همه ما داشتیم همین بود. با روحیه بالاتر ادامه می‌دهیم. وقتی کاری از دست‌مان ساخته نیست از این ماجرا به عنوان بهانه استفاده نخواهیم کرد.

بازی با منچسترسیتی در حضور هواداران در خانه
ما فردا به جای یازده بازیکن با پانزده بازیکن بازی می‌کنیم. اینکه هواداران ما برای این بازی اینقدر شور و شوق دارند باعث می‌شود انرژی ما چند برابر بشود.

وضعیت گابریل ژسوس
ژسوس شرایط خیلی خوبی دارد. مدتی است کلی کار با توپ انجام داده و فرایند بازتوانی‌اش طبق برنامه پیش می‌رود.

آخرین خبر از مصدومیت اسمیت روو و نلسون
در پایان این مصاحبه مطبوعاتی فهرستی در اختیار شما می‌گذارم که نشان می‌دهد کدام بازیکنان آرسنال برای بازی با سیتی در اختیار ما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا