اخبار ویژهرپورتاژ

خراسان شمالی جزو ۵ استان برتر ایران در قابت های جاکارتا شد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: این استان جزو پنج استان برتر کشور به لحاظ درخشش ورزشکاران در رقابت های جاکارتا است.


چهار ورزشکار از این استان به رقابت های آسیایی جاکارتای اندونزی اعزام شدند که درخشش آنان به لحاظ کسب مدال در این رقابت ها، خراسان شمالی را جزو پنج استان برتر کشور قرار داده است.
وی افزود: دو ورزشکار در رشته کوراش، یک ورزشکار در رشته دو میدانی و یک ورزشکار در رشته جودو از این استان راهی رقابت های جاکارتا شدند.
وی تصریح کرد: الیاس علی اکبری در وزن منفی ۷۳ کیلوگرم در رشته کوراش، بهزاد وحدانی در وزن ۶۳ کیلوگرم رشته کوراش، محمد محمدی بریمانلو در وزن منفی ۷۳ کیلوگرم در رشته جودو و شاهین مهردلان هم در پرتاب وزنه در این رقابت ها حاضر شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: در این رقابت ها الیاس علی اکبری در رشته کوراش صاحب گردن آویز طلا شد و محمد محمدی بریمانلو هم نشان برنز جودو را از آن خود کرد.
بر اساس این گزارش در این رقابت ها یک مربی و ۲ داور در رشته کوراش از خراسان شمالی حضور داشتند همچنین کوروش بهادری به عنوان ناظر کنفدراسیون کوراش آسیا و فریبا باقری باغان به عنوان سرپرست تیم ملی ورزشکاران را همراهی کردند.
اکنون یک هزار و ۳۰۰ نفر از جودوکاران و کوراش کاران خراسان شمالی که در این رشته ها فعالیت دارند، بیمه هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن